Filtruoti
 • , , ,

  Masažo ir akupunktūros kilimėlis LOUNGE 80х50

  19.00
 • , ,

  Masažo ir akupunktūros kilimėlis 70×40

  29.00
 • , , ,

  Masažo – akupunktūros volelis ir kilimėlis 55×40

  44.00
 • , ,

  Masažo ir akupunktūros kilimėlis AIR 55×40

  19.00

Masažiniai kilimėliai

Masažiniai kilimėliai – tai patentuoti terapiniai kilimėliai, sukurti remiantis akupunktūros ir tradicinės kinų medicinos pagrindu, padedantys sumažinti nugaros skausmą ir ne tik. Remiantis tradicine kinų medicina – akupunktūra yra technika, naudojama išlaisvinti chi (Qi) energijai visame kūne. Pašalinus šiuos užsikimšimus, skausmas gali sumažėti arba visiškai išnykti.

Masažinių kilimėlių paviršius dažniausiai būna padengtas lotoso žiedo formos stimuliatoriais.

Stimuliatoriai veikia jūsų kūną trimis būdais:

 • giliai atpalaiduoja nugaros raumenis;
 • veikia nervų sistemą skatindami endorfinų gamybą;
 • stiprina ir stimuliuoja kraujo sistemą.

Kartu su masažiniais kilimėliais rekomenduojama naudoti ir masažinį volelį. Volelis skirtas konkrečioms skausmingoms vietoms masažuoti, taip pat puikiai apšildo raumenis prieš praktiką. 

Masažinių kilimėlių nauda

Taškinis masažas yra senovės kinų terapija, kurią praktikuoja sveikatos specialistai visame pasaulyje. Tačiau dėl didėjančio streso lygio ir lėtinio skausmo statistikos daugelis nusprendžia mėgautis gydymu patogiai savo namuose. Vienas iš pagrindinių masažinių kilimėlių privalumų yra tai, kad tai lengvai pasiekiama natūrali skausmo malšinimo forma . Žinoma, gulėjimas ant mažų “spygliukų” vargu ar skamba atpalaiduojančiai ir jei esate skeptiškai nusiteikęs verta žinoti, kad mes visi skirtingai toleruojame skausmą ir, priklausomai nuo to, kurioje kūno vietoje jums laikosi įtampą, masažiniai kilimėliai gali būti naudojami tiek gulint tiek stovint. 

Masažiniai kilimėliai spaudžia daugybę akupresūros taškų nugaroje. Taip pat yra akupresūros pagalvių, kurias galima naudoti ant kaklo, galvos, rankų ir kojų.

Masažinių kilimėlių nauda žmogaus sveikatai nepamatuojama, tačiau naudotojai išskiria šias kilimėlio savybes:

 • mažina galvos skausmą, ypač palengvina stovėjimas ant kilimėlio vienodai padėjus abi kojas.
 • atpalaiduoja kaklo raumenis.
 • dingsta nugaros skausmas
 • atpalaiduoja įsitempusius arba sustingusius nugaros raumenis.
 • mažina stresą ir įtampa – skatina kūno atsipalaidavimą ir suteikia ramybės jausmą.
 • skatina ramų miegą.
 • padeda numalšinti aukštą kraujospūdį.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis masažinį kilimėlį?

Renkantis masažinį kilimėlį svarbu atkreipti dėmesį į medžiagą iš kurios jis pagamintas ir kokybę. Taip pat reikia atsižvelgti į tai, kokia reabilitacija jums reikalinga. Idealiu atveju masažinį kilimėlį reikėtų naudoti kiekvieną dieną, tad galimybė lengvai jį valyti irgi yra privalumas.

Masažo kilimėliai yra idealūs, kai norite gydyti ne tik konkrečią kūno dalį, o visą kūną.

Masažinių kilimėlių pritaikymas

Panašiai kaip ir geras nugaros masažas, masažo kilimėlis atpalaiduoja stuburą. Be to, stimuliatoriai veikia kaip galingas analgetikas, skatindamas endorfinų, natūralaus hormono, kuris veikia kaip skausmą malšinantis vaistai, gamybą. Nervinė įtampa išnyksta, o kartu ir nugaros skausmas.

Masažiniai kilimėliai atrodo kaip trumpi jogos kilimėliai, kurių paviršių dengiantys plastikiniai smaigaliai yra skirti spaudimui visame kūne. Kai kuriuose iš jų taip pat yra pagalvė, leidžianti spausti kaklą gulint ant kilimėlio. Akupresūros kilimėlius naudoti gana paprasta. Tiesiog pastatykite juos ant lovos, sofos ar grindų ir atsigulkite ant jų – pagulėkite ant kilimėlio apie 20–30 minučių.

Kai kurie žmonės masažinius kilimėlius įtraukia į savo meditacijos praktiką arba naudoja juos, kai jiems skauda galvą ar nugarą.

Kilimėlis su akmenukais tai dar vienas masažinio kilimėlio tipas, kurį verta išbandyti, skirtas efektyviam pėdų ir kūno nuovargiui malšinti, taip pat stimuliuoja kraujotaką bei šalina įtampą ir stresą. 

Stimuliuoja energiją, gyvybingumą ir geros savijautos jausmą visame kūne.

Kilimėlis su akmenukais tai tartum holistinė terapija, pagrįsta principu, kad visos kūno sistemos yra išdėstytos refleksiniuose/akupresūros taškuose ant pėdų. Taip pat stovėjimas ant akmenų tai tarsi energijos “įžeminimas”, jei kalbant apie tai, kad motina žemė turi gydomąją energiją. Šis ryšys leidžia jūsų kūnui absorbuoti laisvuosius elektronus iš Žemės, o tai padeda stabilizuoti kortizolį (streso hormoną) ir sukurti subalansuotą bioelektrinę aplinką jūsų kūne. Teigiama, kad “įžeminimas” yra vienas stipriausių antioksidantų, galintis sumažinti nerimą, skausmą ir net uždegimą, pagerinti miego kokybę, sumažinti laisvųjų radikalų kiekį ir kortizolio kiekį organizme.

Kam pravartu įsigyti?

Nesvarbu, kokį masažinį kilimėlį įsigysite, vienintelis didžiausias veiksnys lemiantis efektyvumą, bus jūsų nuosekli praktika. Kalbant apie raumenų įtampą, per didelę įtampą ir stresą, mūsų kūno siunčiama žinutė yra gana aiški: atlikti masažą – kuo greičiau ir efektyviau. Taigi kiekvienas, kuris kada nors mėgavosi masažu, nenorės praleisti progos išbandyti tai dar kartą, o iš visos rinkoje siūlomos masažo įrangos – masažo kilimėlis yra tas, kuris tinka kiekvienam, kuriam rūpi sveikata ir viso kūno gydymas.