Filtruoti
 • , , , ,

  UPVC plastikinis ranktūris 30 cm

  12.49
 • , , , ,

  UPVC plastikinis ranktūris 60 cm

  16.49
 • , , , ,

  UPVC plastikinis ranktūris 45 cm

  15.49
 • , , ,

  Atlenkiamas ranktūris/laikiklis prie sienos

  58.99
 • ,

  Vonios laikiklis – turėklas

  45.99

Porankiai prie sienos 

Vienas iš didžiausių ir iššūkių, žmonėms, kurie naudojasi slaugos paslaugomis, yra patogiai naudotis vonia, nes dažnai jos pritaikymas neįgaliesiems yra gana sudėtingas, dėl vietos stokos, sanitarinių mazgų išplanavimo ar finansinių galimybių stokos. Tam, kad ši problema būtų išspręsta, užtenka išties nedaug.

Porankiai prie sienos vonioje padeda išspręsti vonios pritaikymo žmonėms su negalia problemą, kas ne tik palengvina jų kasdieninį gyvenimą, bet ir pagerina jo kokybę. Ši ganėtinai paprasta, bet efektyvi priemonė suteikia daugiau savarankiškumo ir leidžia atlikti higienines procedūras be artimųjų pagalbos. 

Kaip išsirinkti tinkamus porankius prie sienos?

Stacionarūs arba portatyviniai porankiai vonios kambariuose užtikrina saugumą žmonėms su negalia ir leidžia jaustis saugiau. Galimybė tvirtai įsikibti į porankį, palengvina judėjimą vonioje prausiantis ar atliekant kitas higienines procedūras. Be to, tokia atrama padeda lengviau paskirstyti krūvius sąnariams ir raumenims, sumažina fizines apkrovas. Dėl to, porankiai įprastai naudojami siekiant padėti žmonėms turintiems silpnesnes kojas ar nugaros traumas, dėl kurių žmonės susiduria su judėjimo sunkumais.

Renkantis porankius, kurių pagalba būtų užtikrinamas lengvesnis judėjimas vonios kambaryje, reikėtų atkreipti dėmesį į šiuo kriterijus:

 • Paciento svoris ir ūgis;
 • Patalpos plotas ir baldų bei santechnikos priemonių išdėstymas;
 • Fiziniai žmogaus sugebėjimai (sveika kūno dalis, stiprioji pusė, judesių amplitudė ir rankų motorika);
 • Ergonominiai rodikliai.

Kokie porankiai prie sienos yra tinkamiausi?

Prie sienos prisuktas porankis šalia kriauklės arba klozeto gali būti dviejų rūšių: pritvirtintas stacionariai arba pakeliamas. Pastarieji modeliai ypač tinka nedidelėms patalpoms, kur vietos trūkumas apsunkina stacionarių porankių montavimą, kurie dažnai yra tvirtesni ir gali atlaikyti gerokai didesnius krūvius. 

Pagrindinės gamyboje naudojamos medžiagos yra nerūdijantis plienas su neslystančia danga, sustiprinta plastikas, šiek tiek rečiau naudojamas ir medis. Metalinės atramos yra ilgaamžiškesnės ir pasižymi geresnėmis higieninėmis savybėmis. Plastikas savo ruožtu ne tik kainuoja pigiau, bet ir atrodo gana estetiškai, nors ir netinka labai dideliems krūviams. Medis sukuria malonų vaizdą ir estetiškai atrodo bet kuriame interjere, tačiau dėl mažesnio atsparumo drėgmei,  jo tarnavimo laikas gali būti trumpesnis.

Perkant porankius voniai internetu, mūsų klientai gali rinktis iš plataus produktų,  pasižyminčių kokybe, funkcionalumu ir gera kaina, asortimento. O tikslūs aprašymai ir kokybiško nuotraukos leis kiekvienam įsigyti būtent tokį porankį, kuris visiškai atitiks esamus poreikius.