Filtruoti
 • , , ,

  Keltuvas į vonią

  390.00

Vonios keltuvai

Vonios keltuvai – tai prietaisas, skirtas padėti neįgaliesiems ir pagyvenusiems žmonėms, patekti į vonią. Vonios keltuvo esmė yra užtikrinti, kad maudytis būtų saugu, tad nereikia renovuoti viso vonios kambario, kas gali kainuoti labai brangiai.

Prietaisą sudaro sėdynė, atlošas ir pakėlimo mechanizmas, skirtas vartotojui įlipti ir išlipti iš vonios. Daugumoje kėlimo mechanizmų naudojamos mechaninės sistemos, tačiau galima turėti ir pripučiamą arba suslėgto oro vonios keltuvo variantą.

Keltuvo atlošas gali būti reguliuojamas arba nereguliuojamas. Vonios keltuvas taip pat turi siurbtukus, kurie prilimpa prie vonios paviršiaus, kad sėdynės pozicija būtų stabili.

Vonios keltuvų specifikacijos

 • Pripučiamas arba suslėgto oro vonios keltuvo variantas.

Šis naudingas daiktas prisipučia ir švelniai pakelia pacientą į vonią. Po maudymosi galite vėl pumpuoti orą, kad jis iškeltų žmogų. Produktas suteikia puikų palaikymą ir stabilumą. Galima reguliuoti oro kiekį pagalvėlėje, kad ji atliktų įvairias funkcijas. Labai paprasta naudoti ir nešiotis. Dydis ir sėdynės plotis reiškia, kad jis tilps į daugumą vonių ir lagaminų. Prisipučia per kelias sekundes, todėl labai greitai galima pradėti maudytis.

Idealiai tinka žmonėms su negalia, pavyzdžiui, artritu, arba slaugytojams, prižiūrintiems neįgalius ar pagyvenusius žmones.

 • Elektrinis vonios keltuvas.

Dažniausiai būna tekstūruotas kėdės paviršius tai reiškia kad keltuvą galima naudoti be sėdynių užvalkalų. Šoniniai atitvartai yra tvirtai pritvirtinti prie sėdynės, kad būtų galima saugiai judėti ir perkelti. Sėdynė taip pat sulankstoma, todėl ją lengva laikyti ir transportuoti.

Dažniausiai turi baterija, kuri leidžia lengvai ir greitai įkrauti. Rankinis valdiklis leidžia lengvai valdyti sėdynės pakėlimą per atstumą. Juo lengva naudotis net ir tiems, kurie turi didelių judėjimo problemų.

Atlošas leidžia vartotojui lengvai sėdėti vonioje, reguliuoti ir prireikus atsilošti, o tai suteikia labai raminančią maudymosi patirtį.

Kam naudojami vonios keltuvai?

Vonios keltuvai naudojami vonioje ir skirti neįgaliesiems ar senyvo amžiaus žmonėms, kurie susiduria su problemomis maudynių metu.

Kadangi vonios keltuvas iš esmės yra nuimama sėdynė, kurią galima įdėti į vonią su vandeniu, ir automatiniu būdu galima nuleisti žmogų į vandenį ir iškelti iš jo.  

Į ką atkreipti dėmesį, prieš įsigyjant vonios keltuvą?

Prieš įsigyjant vonios keltuvą reikėtų atkreipti dėmesį į asmeninius poreikius žmogaus, kuris naudosis keltuvu.

Tad reikėtų atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

 • Kokį svorį reikia kelti keltuvui – ar reikalingas sustiprintas kėlimo mechanizmas.
 • Ar būtinas ergonomiškas plūduriuojantis rankinis valdymas.
 • Ar reikalingas keltuvas su įkraunama baterija.
 • Savaime atsileidžiantys siurbtukai