Vaikštynės Suaugusiems | Senjorams | Neįgaliesiems

Vaikštynės suaugusiems yra vienas patogiausių mobilumo garantų senyvo amžiaus asmenims, neįgaliesiems, kitiems, kuriems ėjimo metu reikalinga papildoma pagalba. Mobilumo suvaržymas kelia žmonėms didelį diskomfortą, tad kol judėjimas su vaikštyne yra įmanomas – gydytojai reabilitologai rekomenduoja judėti vaikščioti pagal galimybes. Vaikštynės neįgaliems suteikia galimybę neprarasti kasdieninių įpročių, svarbiausia, judėti saugiai.

MediPlius siūlomos vaikštynės suaugusiems – galimybė gyventi komfortabiliai.

Vaikštynės suaugusiems internetu

Vaikštynės suaugusiems padeda kasdieninius, įprastus darbus atlikti kur kas patogiau, lengviau ir tuo pačiu – savarankiškai, tad įsigykite įrangą, kuri gali pakeisti Jūsų gyvenimą. Vaikštynė suaugusiems kurta pagal žmogaus poreikius, tad yra reikalingo aukščio, kuris papildomai reguliuojasi, taip pat – labai tvirta, tad net ir atsirėmus visus svoriu ji stabiliai liks toje pačioje vietoje. Vaikštynė senjorams yra su papildomos apsaugomis, kurios padeda išvengti jos slydimo, užtikrina saugų vaikščiojimą bet kokia danga.

Vaikštynės neįgaliesiems – pagal kiekvieno poreikius

Vaikštynės neįgaliesiems yra labai įvairios, tad ieškodami tinkamiausios – palyginkite bent jau kelis skirtingus variantus. Rinkitės plienines vaikštines, kurios labai tvirtos. Taip pat dažniausiai vertinamos turinčios keturis ratelius, kurie dar labiau palengvina mobilumo galimybes. Vaikštynės neįgaliems gali būti be ratelių, su kojelėmis, kurių apačioje yra specialios gumos, kurios užtikrina ėjimo stabilumą, pavyksta išvengti bet kokio slydimo nepriklausomai nuo dangos tipo.

MediPlius vaikštynės suaugusiems  – galimybė savimi pasirūpinti. Susisiekite: +37067070331 // info@mediplius.lt

 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  4 ratų vaikštynė su krepšeliu

  Keturiu ratu vaikstyne su krepseliu
  Keturiu ratu vaikstyne su krepseliu

  4 ratų vaikštynė su krepšeliu

  Vaikštynė pagaminta iš tvirto plieno su 4 ratukais, skirta pacientams su judėjimo negalia, kuriems reikia stabilios atramos vaikštant. Taip pat rekomenduojama vyresnio amžiaus žmonėms, padeda išlaikyti pusiausvyrą, gerina pėsčiųjų komfortą, bei užtikrina saugumą nuo kritimo arba pusiausvyros praradimo. Vaikštynė garantuoja efektyvesnį stabilumą ir atramą.

  80.00
 • Aidapt legvasvorė namų vaikštynėAidapt legvasvorė namų vaikštynė

  Aidapt lengvasvorė namų vaikštynė

  Pagaminta iš aliuminio vamzdžių, padengtų blizgančia anodine danga. Aukštis reguliuojamas atsižvelgiant į žmogaus ūgį. Kojelės su guminiais neslystančiais ir grindų nebraižančiais antgaliais. Patogios paminkštintos atramos rankoms. Priemonės pritaikymas: asmuo turi stovėti tiesiai, simetriškai. Aukštį nuo grindų iki griebiamosios rankenos dalies nustatyti tokį, kad rankos būtų šiek tiek sulenktos per alkūnes.

  32.99
 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Aliuminė vaikštynė su keturiais rateliais

  Aliumine vaikstyne su keturiai rateliais
  Aliumine vaikstyne su keturiai rateliais

  Aliuminė vaikštynė su keturiais rateliais

  Vaikštynė pagaminta iš aliuminio, su 4 ratukais, skirta pacientams su judėjimo negalia, kuriems reikia stabilios atramos vaikštant. Taip pat rekomenduojama vyresnio amžiaus žmonėms, padeda išlaikyti pusiausvyrą, gerina pėsčiųjų komfortą, bei užtikrina saugumą nuo kritimo arba pusiausvyros praradimo. Vaikštynė garantuoja efektyvesnį stabilumą ir atramą.

  95.00
 • Aliumine vaikstyne su keturias rateliais YOLA

  Aliuminė vaikštynė su keturias rateliais YOLA

  Vaikštynė pagaminta iš aliuminio, su 4 ratukais. Skirta pacientams su judėjimo negalia, kuriems reikia stabilios atramos vaikštant. Taip pat rekomenduojama vyresnio amžiaus žmonėms, padeda išlaikyti pusiausvyrą, gerina pėsčiųjų komfortą, bei užtikrina saugumą nuo kritimo arba pusiausvyros praradimo. Vaikštynė garantuoja efektyvesnį stabilumą ir atramą.

  105.00
 • Lengvasvorė sulankstoma vaikštynė

  Lengvasvorė sulankstoma vaikštynė

  Pagaminta iš aliuminio vamzdžių, padengtų blizgančia anodine danga. Aukštis reguliuojamas atsižvelgiant į žmogaus ūgį. Kojelės su guminiais neslystančiais ir grindų nebraižančiais antgaliais. Patogios paminkštintos atramos rankoms.

  35.99
 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Lengvasvorė vaikštynė iš Aidapt

  Lengvasvorė Vaikštyklė iš Aidapt
  Lengvasvorė Vaikštyklė iš Aidapt

  Lengvasvorė vaikštynė iš Aidapt

  • Rankenos su nustatomu aukščiu
  • Tvirtos, pradūrimams atsparios padangos
  • Lengvai sulankstoma – patogu transportuoti
  • Patogi paminkštinta sėdynė su krepšiu po ja įvairiems daiktams susidėti
  92.99
 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Trikoja Aidapt vaikštynė

  Trikoja Aidapt Vaikštynė
  Trikoja Aidapt VaikštynėTrikoja Aidapt Vaikštynė

  Trikoja Aidapt vaikštynė

  Sulankstoma ir manevringa, stabilaus rėmo su įmontuotu krepšeliu daiktams susidėti bei padėklu ir papildomu užsegamu medžiaginiu maišu daiktams. Eigos stabdžių valdymo rankenėlės sumontuotos ant stūmimo rankenų. Yra trys 200 mm skersmens ratukai. Priekinis ratukas yra papildomai besisukantis aplink vertikalią ašį (360°). Komplektuojama su metaliniu bei medžiaginiu krepšiais ir padėklu.

  69.99
 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Triratė vaikštynė

  Trirate vaikstyne
  Trirate vaikstyne

  Triratė vaikštynė

  Vaikštynė pagaminta iš tvirto plieno su 3 ratukais. Skirta pacientams su judėjimo negalia, kuriems reikia stabilios atramos vaikštant. Taip pat rekomenduojama vyresnio amžiaus žmonėms, padeda išlaikyti pusiausvyrą, gerina pėsčiųjų komfortą, bei užtikrina saugumą nuo kritimo arba pusiausvyros praradimo. Vaikštynė garantuoja efektyvesnį stabilumą ir atramą.

 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Vaikštynė su rateliais ir atramomis rankoms

  Vaikstyne su rateliais ir atramomis rankoms
  Vaikstyne su rateliais ir atramomis rankoms

  Vaikštynė su rateliais ir atramomis rankoms

  Vaikštynė pagaminta iš tvirto plieno, turi 4 ratukus. Ji skirta pacientams su judėjimo negalia, kuriems reikia stabilios atramos vaikštant. Taip pat rekomenduojama vyresnio amžiaus žmonėms, padeda išlaikyti pusiausvyrą, komfortą, bei užtikrina saugumą nuo kritimo arba pusiausvyros praradimo. Vaikštynė garantuoja efektyvesnį stabilumą ir atramą.

  149.00
 • Ypatingai siaura Aidapt vaikštynė

  Ypatingai siaura Aidapt vaikštynė

  Ypatingai siaura lengvasvorė vaikštynė, pritaikyta net ir mažiausiems tarpams, puikiai tinkanti visoms namų salygoms.

  32.99