Apie mus

UAB „MediPlius“ yra slaugos priemonių tiekėja, nauja šios srities įmonė Lietuvoje, veikianti nuo 2017 metų, tačiau turinti daugiau nei dešimtmečio verslo patirtį visoje Vakarų Europoje.

UAB „MediPlius“ atstovauja daugiau kaip 5 gamintojus iš viso pasaulio ir tiekėjų sąrašą nuolatos pildo, kad savo klientams galėtų pasiūlyti geriausią ir moderniausią Lietuvoje reabilitacijos, slaugos priemonių, neįgaliųjų priežiūros ir judėjimo technikos asortimentą. Įmonė siūlo virš 200 sveikatinimui skirtų priemonių: nuo vaikštynės vaikščiojimui iki motorizuotų judėjimo priemonių ir motorolerių skirtų sunkiau judantiems.

Mumis pasitiki netik profesionalai, bet ir po traumų bei ligų į visavertį gyvenimą besistengiantys grįžti žmonės. Profesionalūs sveikatos priežiūros specialistai, gydytojai, žmonės, slaugantys savo artimuosius namuose, mamos ir vaikai, bei netradicinės medicinos specialistai renkasi mus nes žino, kad Mes galime pasiūlyti geriausią sprendimą atitinkantį visų poreikius.

Siekiame tapti didžiausia ir greičiausiai besiplečiančia slaugos ir neįgaliųjų priežiūros įmone Lietuvoje, pasitelkdami geriausius specialistus, kurie su tomis problemomis susiduria kiekvieną dieną ir žino kaip jas išspręsti.

MediPlius – rūpinamės Jumis.