Filtruoti
 • , , ,

  Absorbuojantis daugkartinis paklotas 80×90 cm

  19.99
 • , , ,

  Medicininis čiužinys nuo pragulų atsiradimo G2

  149.99
 • , ,

  Čiužinys nuo pragulų atsiradimo su kompresoriumi BioFlote 2000

  59.99
 • ,

  Segmentinis poroloninis čiužinys nuo pragulų atsiradimo G7

  189.99
 • , ,

  Medicininis čiužinys nuo pragulų atsiradimo be užvalkalo

  139.99
 • , ,

  Čiužinys su kompresoriumi nuo pragulų atsiradimo ir gydymui BioFlote 3000

  159.00
 • , ,

  Čiužinys pragulų profilaktikai sunkiasvoriui

  339.00
 • Profesionalus čiužinys nuo pragulų SIDHIL

  750.00
 • , ,

  Poroloninis čiužinys pragulų profilaktikai

  274.00

Priemonės nuo pragulų

Pragulos – dažnai pasitaikanti problema su kuria susiduria sunkius ligonius ar neįgaliuosius slaugantys artimieji. Dėl to, tenka įdėti daug pastangų, laiko ir kantrybės, kad jos nesusiformuotų. Dažniausiai tai būna įvairios odos opos, odos šlapiavimas, įtrūkimai, nuspaudimai, įvairūs pakitimai ir nekrozės židiniai. Tad tam, kad pragulų gydymas būtų efektyvus, reikalingi ne tik tam tikri medikamentai, specializuotos higienos priemonės, bet ir tinkamai paruošta slaugymo vieta bei priemonės nuo pragulų. Labai svarbu, pasirūpinti tinkama lova ir čiužiniu, kuris leistų nuolat bent minimaliai pakeisti gulinčiojo poziciją, taip sujudinant giliuosius audinius, jų kraujotaką ir limfos apytaką.

 Mūsų asortimente galima surasti pagrindines priemones, su kurių pagalba gydymas ir slauga bus žymiai efektyvesni procesai, palengvinantys ne tik kasdieninį gyvenimą pačiam ligoniui, bet ir šalia esantiems artimiesiems. Visas reikalingas priemones, galite patogiai įsigyti internetu, pigiau, žemesne kaina nei jas siūlo kitos specializuotos parduotuvės. Taip pat yra taikoma speciali kompensacija, suteikianti nuolaidą medicininio čiužinio ar pasėsto, skirto išvengti praguloms, įsigijimui.  Dėl to ar jūsų atveju yra taikoma kompensacija, reiktų kreiptis į Techninės pagalbos neįgaliesiems centro teritorinį padalinį (pagal deklaruojamą gyvenamą vietą) 

Kodėl atsiranda pragulos?

Pragulos dažniausiai susidaro neįgaliesiems, turintiems sunkią judėjimo negalią tuomet, kai žmogus ilgą laiką gali ant plokščio paviršiaus vienoje pozoje ir užspaudžia tas vietas, kurios yra atramos taškai. Juose sutrinka limfos apytaka, kraujotaka ir giluminiuose sluoksniuose susidaro uždegiminiai židiniai, kurių tinkamai neprižiūrint gali atsirasti įvairių odos nutrynimų, įtrūkimų, kurie progresuojant gali tapti opomis arba nekroziniais dariniais.

Kaip išvengti pragulų?

Pragulų išvengti padeda specialūs medicininiai čiužiniai, turintys specialius paviršius, kurie leidžia odai kvėpuoti ir fiziškai mažiau trintis, net ir gulint ilgai vienoje pozoje. Siūlome specialius porolono, grikių lukštų užpildo čiužinius ar specializuotus, kuriuos galima valdyti su specialiu oro kompresoriumi, keičiant oro slėgį ir taip galima atsargiai keisti kūno padėtį. Toks būdas padeda lengviau pasirūpinti, kad oda būtų sveika, be jokių pažeidimų ir pragulų.