Filtruoti
 • , ,

  Tualeto rėmas/turėklas su reguliuojamu aukščiu

  64.99
 • ,

  Tualeto paaukštinimas 10cm

  29.99
 • ,

  Universalus tualeto paaukštinimas su reguliuojamu aukščiu

  79.99
 • ,

  Tualeto paaukštinimas 15cm

  35.00
 • , , ,

  Tualeto turėklas / laikiklis

  49.00
 • , ,

  Tualeto rėmas su sėdyne ir dangčiu

  69.99

Tualeto paaukštinimai

Tualeto paaukštinimai naudojami sunkiai judančių žmonių poreikiams patenkinti. Jie plačiai naudojami ne tik medicinos sferoje, tačiau ir namuose, kur sunkiai judantys žmonės, tie, kurie skundžiasi kelių skausmais – ieško palengvinimo įprastiems poreikiams patenkinti. Pagamintas iš tvirto plastiko paaukštinimas tinka standartiniams klozetams.

MediPlius tualeto paaukštinimas padeda sunkiai judančiam žmogui pačiam savimi pasirūpinti.

Tualeto paaukštinimai – patogumui

Tualeto paaukštinimas suteikia ne tik daugiau patogumo, tačiau ir saugumo, kadangi tvirtai pritvirtinamas jis suteikia galimybę žmogui pasiekti klozetą stabilioje stovėsenos pozicijoje. Pagamintas iš labai tvirto plastiko jis ne tik puikiai atrodo ir gražiai įkomponuojama greta klozeto, tačiau taip pat yra labai patogus, sąlytis su oda yra malonus, tad net ir ilgas sėdėjimas nekels žmogui diskomforto. Galiausiai, pasirinkdami tinkamiausią paaukštinimą taip pat įvertinkite, kokia galima jo apkrova. Dažniausiai siekia iki 200 kg, tad puikiai tinka skirtingo sudėjimo asmenims.

Tualeto paaukštinimas internetu

Tualeto paaukštinimai kainuos pigiau, jeigu pirksite internetu, kadangi nuolatos skelbiamos akcijos suteikia galimybę sutaupyti ir kiekvienam pasirinkti tokį papildomą unitazų priedą, kuris jam labiausiai tinka. Tualeto paaukštinimai gali būti kartu su rėmais, tad tai – mobili galimybė pridėti arba nuimti paaukštinimą pagal tuo metu egzistuojančius paciento poreikius. Po vėžimėliu galima dėti kibirėlį, tad tai dar labiau supaprastina tuštinimosi procesą.

MediPlius tualeto paaukštinimai – elementarūs slaugos sprendimai. Susisiekite: +37067070331 // info@mediplius.lt