Tualeto paaukštinimai

Tualeto paaukštinimai naudojami sunkiai judančių žmonių poreikiams patenkinti. Jie plačiai naudojami ne tik medicinos sferoje, tačiau ir namuose, kur sunkiai judantys žmonės, tie, kurie skundžiasi kelių skausmais – ieško palengvinimo įprastiems poreikiams patenkinti. Pagamintas iš tvirto plastiko paaukštinimas tinka standartiniams klozetams.

MediPlius tualeto paaukštinimas padeda sunkiai judančiam žmogui pačiam savimi pasirūpinti.

Tualeto paaukštinimai – patogumui

Tualeto paaukštinimas suteikia ne tik daugiau patogumo, tačiau ir saugumo, kadangi tvirtai pritvirtinamas jis suteikia galimybę žmogui pasiekti klozetą stabilioje stovėsenos pozicijoje. Pagamintas iš labai tvirto plastiko jis ne tik puikiai atrodo ir gražiai įkomponuojama greta klozeto, tačiau taip pat yra labai patogus, sąlytis su oda yra malonus, tad net ir ilgas sėdėjimas nekels žmogui diskomforto. Galiausiai, pasirinkdami tinkamiausią paaukštinimą taip pat įvertinkite, kokia galima jo apkrova. Dažniausiai siekia iki 200 kg, tad puikiai tinka skirtingo sudėjimo asmenims.

Tualeto paaukštinimas internetu

Tualeto paaukštinimai kainuos pigiau, jeigu pirksite internetu, kadangi nuolatos skelbiamos akcijos suteikia galimybę sutaupyti ir kiekvienam pasirinkti tokį papildomą unitazų priedą, kuris jam labiausiai tinka. Tualeto paaukštinimai gali būti kartu su rėmais, tad tai – mobili galimybė pridėti arba nuimti paaukštinimą pagal tuo metu egzistuojančius paciento poreikius. Po vėžimėliu galima dėti kibirėlį, tad tai dar labiau supaprastina tuštinimosi procesą.

MediPlius tualeto paaukštinimai – elementarūs slaugos sprendimai. Susisiekite: +37067070331 // info@mediplius.lt

 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Tualeto atrama su atsisėdimu

  tualeto rėmas
  -9%
  tualeto rėmas

  Tualeto atrama su atsisėdimu

  Tualeto atrama su atsisėdimu statoma virš tualeto siekiant paaukštinti klozeto aukštį.

  55.00 49.99
 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Tualeto paaukštinimas 10cm

  Tualeto paaukštinimas 10cm
  -9%
  Tualeto paaukštinimas 10cm

  Tualeto paaukštinimas 10cm

  Paaukštinimas tualeto sėdynei pagamintas iš plastiko, atsparaus dezinfekcinių medžiagų veikimui. Ergonomiškai išformuotas, universalus, lengvai tvirtinamas prie tualeto  specialių laikiklių pagalba be papildomų įrankių. Tualeto sėdynės paaukštinimas komplektuojamas su dangčiu. Skirtas žmonėms, kuriems reikalingas paaukštintas unitazas, kad būtų lengviau atsisėsti ir atsikelti nuo tualeto. Rekomenduotina naudoti po klubo sąnario keitimo operacijų.

  SAVYBĖS:

  • Maksimali apkrova: 225 kg
  • Svoris: 1.3 kg
  • Bendras aukštis: 10 cm
  • Bendras plotis: 38 cm
  • Bendras ilgis: 41 cm
  • Sėdynės plotis: 36 cm
  • Sėdynės gylis: 40 cm
  • Išpjovos plotis x gylis: 26 x 21 cm
  33.00 29.99
0
  0
  Mano prekių krepšelis
  Tavo prekių krepšelis tuščiasToliau apsipirkinėti