Tualeto paaukštinimai

Tualeto paaukštinimai naudojami sunkiai judančių žmonių poreikiams patenkinti. Jie plačiai naudojami ne tik medicinos sferoje, tačiau ir namuose, kur sunkiai judantys žmonės, tie, kurie skundžiasi kelių skausmais – ieško palengvinimo įprastiems poreikiams patenkinti. Pagamintas iš tvirto plastiko paaukštinimas tinka standartiniams klozetams.

MediPlius tualeto paaukštinimas padeda sunkiai judančiam žmogui pačiam savimi pasirūpinti.

Tualeto paaukštinimai – patogumui

Tualeto paaukštinimas suteikia ne tik daugiau patogumo, tačiau ir saugumo, kadangi tvirtai pritvirtinamas jis suteikia galimybę žmogui pasiekti klozetą stabilioje stovėsenos pozicijoje. Pagamintas iš labai tvirto plastiko jis ne tik puikiai atrodo ir gražiai įkomponuojama greta klozeto, tačiau taip pat yra labai patogus, sąlytis su oda yra malonus, tad net ir ilgas sėdėjimas nekels žmogui diskomforto. Galiausiai, pasirinkdami tinkamiausią paaukštinimą taip pat įvertinkite, kokia galima jo apkrova. Dažniausiai siekia iki 200 kg, tad puikiai tinka skirtingo sudėjimo asmenims.

Tualeto paaukštinimas internetu

Tualeto paaukštinimai kainuos pigiau, jeigu pirksite internetu, kadangi nuolatos skelbiamos akcijos suteikia galimybę sutaupyti ir kiekvienam pasirinkti tokį papildomą unitazų priedą, kuris jam labiausiai tinka. Tualeto paaukštinimai gali būti kartu su rėmais, tad tai – mobili galimybė pridėti arba nuimti paaukštinimą pagal tuo metu egzistuojančius paciento poreikius. Po vėžimėliu galima dėti kibirėlį, tad tai dar labiau supaprastina tuštinimosi procesą.

MediPlius tualeto paaukštinimai – elementarūs slaugos sprendimai. Susisiekite: +37067070331 // info@mediplius.lt

 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Aidapt Tualeto rėmas

  Tualeto rėmas
  -9%
  Tualeto rėmas

  Aidapt Tualeto rėmas

  Tualeto rėmas gali atitikti įvairių žmonių poreikius, nes reguliuojasi tiek rėmo aukštis, tiek plotis.

  Rėmo paviršius padengtas kietu baltu polimeru, kuris atsparus dėmėms.

  Rėmas lengvai išardomas, kad būtų paprasta laikyti ir transportuoti.

  Maksimali apkrova 190 kg.

  Produkto matmenys: 65.0 x 55.5 x 56.5 cm

  45.00 40.99
 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Tualeto atrama su atsisėdimu

  tualeto rėmas su atsisodimu
  -9%
  tualeto rėmas su atsisodimutualeto rėmas

  Tualeto atrama su atsisėdimu

  Tualeto atrama su atsisėdimu statoma virš tualeto siekiant paaukštinti klozeto aukštį.

  55.00 49.99
 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Tualeto paaukštinimas

  Tualeto paukštinimas
  Tualeto paukštinimas

  Tualeto paaukštinimas

  Skirta žmonėms, kuriems reikalingas paaukštintas unitazas, kad būtų lengviau atsisėsti ir atsikelti nuo tualeto. Dažnai naudojama po klubo sąnario keitimo operacijų. Lengvai ir saugiai fiksuojama ant unitazo. 2 fiksatoriai (prisukami) yra reguliuojamo pločio, todėl paaukštinta tualeto sėdynė tinka beveik visiems unitazų tipams. Pagaminta iš ypač tvirto plastiko. Aukštis 10 cm. Bendras plotis 41 cm. Maksimali apkrova 190 kg. Pagaminta Prancūzijoje.

  25.99