Filtruoti
 • ,

  Itin lengva sulankstoma vaikštynė

  49.99
 • ,

  Aliuminė vaikštynė su keturiais rateliais

  129.99
 • ,

  Itin lengva sulankstoma vaikštynė su priekiniais ratukais

  49.99
 • ,

  Aliuminė lazdelė paminkštinta rankena bronzinė

  29.00
 • ,

  4 ratų vaikštynė su krepšeliu

  110.00
 • ,

  Sudedama lazdelė

  29.00
 • Sulankstoma namų vaikštynė Aidapt deluxe

  53.00
 • ,

  Trijų ratų vaikštynė

  115.00
 • , ,

  Pažastinių ramentų pora

  35.00
 • , ,

  Alkūninis ramentas

  15.00
 • , , , ,

  Universalus sulankstomas neįgaliojo vežimėlis

  244.99
 • ,

  Keturkojė lazdelė

  28.00
 • ,

  Namų vaikštynė su atramomis ir staliuku

  239.99
 • , , , ,

  Sulankstomas neįgaliojo vežimėlis BLUE

  237.99
 • ,

  Vaikštynė su atramomis rankoms

  179.99
 • ,

  Alkūninių ramentų pora

  35.00

Pagalbinės vaikščiojimo priemonės

Esant riboto judėjimo galimybėms, galima rinktis iš pagalbinių priemonių vaikščiojimui asortimento, kurios gali palengvinti jūsų judėjimą – nesvarbu, ar esate viduje, ar lauke. Tinkamos vaikščiojimo priemonės pasirinkimas gali padėti kasdienę veiklą padaryti paprastesnę ir malonesnę, pradedant nuo pagalbos važiuojant automobiliu, baigiant efektyvia judėjimo įranga, kuri gali padėti įveikti didelius atstumus ir pasiekti savo tikslą. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į kiekvienos pagalbinės judėjimo prekės specifika ir išsirinkti geriausiai Jums tinkamą, nes netinkamai pasirinkus galima padaryti daugiau problemų.

Pagalbinių vaikščiojimo priemonių tipai

Bene daugiausiai ir plačiausiai naudojama pagalbinė priemonė judėjimui. Standartiniai universalūs neįgaliųjų vežimėliai dažniausiai būna keletos skirtingų dydžių. Šios neįgaliųjų priemonės pliusai yra tai, kad jie yra sąlyginai nebrangūs , lengvai nešiojami, gali naudotis tiek lauke, tiek viduje būtų puikus pasirinkimas esant judėjimo negaliai. 

Elektrinis  vežimėlis – vežimėlis, kurį gali valdyti pats vartotojas, naudodamas elektrinę operacinę sistemą. Neįgaliųjų vežimėlyje yra elektrinė judesio valdymo sistema, kuri įmontuota į neįgaliųjų vežimėlio korpusą ir nėra nuimama. Elektra valdomas neįgaliojo vežimėlis skirtas judėti namuose, darbo vietoje ir artimiausioje gyvenamosios vietos aplinkoje, nes galima nuvykti 20 kilometru vienu pakrovimu. Tokia priemonė sveria iki 29 kilogramų. 

Daugiafunkcinis neįgaliojo vežimėlis – vežimėlis turi patogias, ergonomiškas nugaros bei sėdynės atramas, kurios užtikrina taisyklingą kūno padėtį. 

Dušo / tualeto vežimėlis turintiems laikinų ar ilgalaikių mobilumo problemų. Šis universalus vežimėlis, pagal poreikį, gali būti naudojamas pervežimui patalpose, taip pat kaip tualeto ar dušo kėdė.

Elektriniai skuteriai  – suteikia didesnes galimybes nei elektriniai vežimėliai, važiuoja į įkalnes, yra didesnės masės, paprastai suprojektuoti naudoti lauke, su baterijomis ir su vairo valdikliais.  Elektrinių skuterių yra įvairaus dydžio , dizaino. Renkantis šią judėjimo priemonę rekomenduojama atsižvelgti į kokiu tikslu planuojate ją įsigyti (kokius atstumus ir kokia danga važiuosite), koks svoris asmens, kuri vairuos šią judėjimo priemonę. 

Vaikštynės padės sunkiai vaikščiojantiems asmenims , padės išlaikyti pusiausvyrą, tęsti aktyvų gyvenimo ritmą. Vaikštynių esti įvairiausiu, pasirinkimas dažniausiai priklauso nuo individualių norų ir pageidavimų, kad išsirinkti tinkamą ir geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią vaikštynę patariama konsultuotis su profesionalais, savo gydytojais ar kineziterapeutu. Tačiau, svarbu ir asmeniškai įvertinti ar šios vaikščiojimo priemonės turi tam tikras reikalingas funkcijas. Taigi, į kokius aspektus reikėtų atkreipti dėmesį? Atsižvelkite pirkdami vaikštynes ar  rankenos yra reguliuojamos, ar vaikštyne naudosites reguliariai ar atliekant tam tikrus veiksmus. Šiais ir panašiais klausimais konsultuokites su savo šeimos gydytojais ar produkto specialistais ir išsirinkite pagalbines vaikščiojimo priemones , kurios geriausiai atitiks Jūsų poreikius.

Ramentai– šiosios pagalbinės judėjimo priemonės įprastai yra naudojamos po kojos traumos ar operacijos ir dažniausiai naudojamos ribotą laikotarpį. Tinkamai naudojant ramentus, reikia stiprybės ir geros koordinacijos, vadinasi, tai ne pats geriausias pasirinkimas vyresnio amžiaus žmonėms.  Ramentų tipai būna pagal jų naudojama ir laikymasi: pažastiniai arba alkūniniai ramentai. 

Lazdelės – jei jaučiate skausmą keliuose, klubuose , pėdose ar yra sutrikusi vidutiniškai pusiausvyra Jums gali praversti vaikščiojimo lazdelės.  Naudotis šia pagalbine priemone Jums reikėtų pakankamai jėgų rankoje, nes Jūs turėsite savo rankomis išlaikyti kūno svorį. Todėl pagrindinis kriterijus renkantis lazdelę turi būti rankenos ir rankenos aukštis bei tipas.

Pagalbinės judėjimo prekės internetu

Įsigykite Madiplius prekes internetu pigiau ir pasinaudokite vykstančiomis akcijomis. Jei turite klausimų, kreipkites, visada esame pasiruošę atsakyti į visus Jus dominančius klausimus.