Pagalbinės vaikščiojimo priemonės

Esant riboto judėjimo galimybėms, galima rinktis iš pagalbinių priemonių vaikščiojimui asortimento, kurios gali palengvinti jūsų judėjimą – nesvarbu, ar esate viduje, ar lauke. Tinkamos vaikščiojimo priemonės pasirinkimas gali padėti kasdienę veiklą padaryti paprastesnę ir malonesnę, pradedant nuo pagalbos važiuojant automobiliu, baigiant efektyvia judėjimo įranga, kuri gali padėti įveikti didelius atstumus ir pasiekti savo tikslą. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į kiekvienos pagalbinės judėjimo prekės specifika ir išsirinkti geriausiai Jums tinkamą, nes netinkamai pasirinkus galima padaryti daugiau problemų.

Pagalbinių vaikščiojimo priemonių tipai

Bene daugiausiai ir plačiausiai naudojama pagalbinė priemonė judėjimui. Standartiniai universalūs neįgaliųjų vežimėliai dažniausiai būna keletos skirtingų dydžių. Šios neįgaliųjų priemonės pliusai yra tai, kad jie yra sąlyginai nebrangūs , lengvai nešiojami, gali naudotis tiek lauke, tiek viduje būtų puikus pasirinkimas esant judėjimo negaliai. 

Elektrinis  vežimėlis – vežimėlis, kurį gali valdyti pats vartotojas, naudodamas elektrinę operacinę sistemą. Neįgaliųjų vežimėlyje yra elektrinė judesio valdymo sistema, kuri įmontuota į neįgaliųjų vežimėlio korpusą ir nėra nuimama. Elektra valdomas neįgaliojo vežimėlis skirtas judėti namuose, darbo vietoje ir artimiausioje gyvenamosios vietos aplinkoje, nes galima nuvykti 20 kilometru vienu pakrovimu. Tokia priemonė sveria iki 29 kilogramų. 

Daugiafunkcinis neįgaliojo vežimėlis – vežimėlis turi patogias, ergonomiškas nugaros bei sėdynės atramas, kurios užtikrina taisyklingą kūno padėtį. 

Dušo / tualeto vežimėlis turintiems laikinų ar ilgalaikių mobilumo problemų. Šis universalus vežimėlis, pagal poreikį, gali būti naudojamas pervežimui patalpose, taip pat kaip tualeto ar dušo kėdė.

Elektriniai skuteriai  – suteikia didesnes galimybes nei elektriniai vežimėliai, važiuoja į įkalnes, yra didesnės masės, paprastai suprojektuoti naudoti lauke, su baterijomis ir su vairo valdikliais.  Elektrinių skuterių yra įvairaus dydžio , dizaino. Renkantis šią judėjimo priemonę rekomenduojama atsižvelgti į kokiu tikslu planuojate ją įsigyti (kokius atstumus ir kokia danga važiuosite), koks svoris asmens, kuri vairuos šią judėjimo priemonę. 

Vaikštynės padės sunkiai vaikščiojantiems asmenims , padės išlaikyti pusiausvyrą, tęsti aktyvų gyvenimo ritmą. Vaikštynių esti įvairiausiu, pasirinkimas dažniausiai priklauso nuo individualių norų ir pageidavimų, kad išsirinkti tinkamą ir geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią vaikštynę patariama konsultuotis su profesionalais, savo gydytojais ar kineziterapeutu. Tačiau, svarbu ir asmeniškai įvertinti ar šios vaikščiojimo priemonės turi tam tikras reikalingas funkcijas. Taigi, į kokius aspektus reikėtų atkreipti dėmesį? Atsižvelkite pirkdami vaikštynes ar  rankenos yra reguliuojamos, ar vaikštyne naudosites reguliariai ar atliekant tam tikrus veiksmus. Šiais ir panašiais klausimais konsultuokites su savo šeimos gydytojais ar produkto specialistais ir išsirinkite pagalbines vaikščiojimo priemones , kurios geriausiai atitiks Jūsų poreikius.

Ramentai– šiosios pagalbinės judėjimo priemonės įprastai yra naudojamos po kojos traumos ar operacijos ir dažniausiai naudojamos ribotą laikotarpį. Tinkamai naudojant ramentus, reikia stiprybės ir geros koordinacijos, vadinasi, tai ne pats geriausias pasirinkimas vyresnio amžiaus žmonėms.  Ramentų tipai būna pagal jų naudojama ir laikymasi: pažastiniai arba alkūniniai ramentai. 

Lazdelės – jei jaučiate skausmą keliuose, klubuose , pėdose ar yra sutrikusi vidutiniškai pusiausvyra Jums gali praversti vaikščiojimo lazdelės.  Naudotis šia pagalbine priemone Jums reikėtų pakankamai jėgų rankoje, nes Jūs turėsite savo rankomis išlaikyti kūno svorį. Todėl pagrindinis kriterijus renkantis lazdelę turi būti rankenos ir rankenos aukštis bei tipas.

Pagalbinės judėjimo prekės internetu

Įsigykite Madiplius prekes internetu pigiau ir pasinaudokite vykstančiomis akcijomis. Jei turite klausimų, kreipkites, visada esame pasiruošę atsakyti į visus Jus dominančius klausimus. 

 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Sulankstomas neįgaliojo vežimėlis BLUE116

  sulankstomas nėįgaliojo vežimėlis
  -9%
  sulankstomas nėįgaliojo vežimėlisneįgaliųjų vežimėlis senjorams

  Sulankstomas neįgaliojo vežimėlis BLUE116

  Šiuolaikiškas sulankstomas neįgaliojo vežimėlis. Itin lengvas naudojimas, pritaikytas lengvai trasportuoti automobiliu. Pasikelia rankų atramos. todėl galima pasodinti žmogų per šona. Vežimėlis susilenkia labai lengvai, nusiema kojų atramos, nusileidžia nugaros atrama. Ratai be oro, todėl nereikės jaudinti dėl prakiurusios padangos.

   

   

  • Paminkštinti plastikiniai porankiai
  • Lengvai sulankstomas ir transportuojamas
  • Paminkštinti plastikiniai porankiai
  • Ratai be oro
  • Maksimali apkrova 115 kg
  • Vežimėlio svoris 18 kg
  • Bendras plotis 64 cm
  • Sėdynės aukštis 49.5 cm
  • Sėdynės plotis 46 cm
  • Sėdynės gylis 40.5 cm
  • Nugaros atramos aukštis 45 cm
  • Sulankstyto vežimėlio plotis 26 cm
  • Spalva : mėlyna
  220.00 199.99
 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Universalus sulankstomas neįgaliojo vežimėlis

  sulankstomas neįgaliojo vežimėlis
  -13%
  sulankstomas neįgaliojo vežimėlissulankstomas neįgaliojo vežimėlis

  Universalus sulankstomas neįgaliojo vežimėlis

  Tvirtos ir patikimos konstrukcijos universalus sulankstomas neįgaliojo vežimėlis, pritaikytas asmenims, kurių svoris iki 125 kg.

  Bendras vežimėlio plotis: 65 cm

  Vežimėlio sėdynės plotis: 45 cm

   

  Itin paprastas naudojimas, pritaikytas lengvai transportuoti automobiliu. (susilanksto, nusiema kojų atramos)

  299.00 259.00
 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Itin lengva sulankstoma vaikštynė

  Sulankstoma vaikštynė
  -9%
  Sulankstoma vaikštynėsulankstoma vaikštynė

  Itin lengva sulankstoma vaikštynė

  Šiuolaikiška, itin lengva ir tvirta sulankstoma vaikštynė suaugusiems, vos vieno mygtuko paspaudimu susilanksto. Pagamintas iš aliuminio, todėl vaikštynė lengva, tvirta ir labai stabili. Pagaminta pagal naujausius standartus. Nenaudojant ar transportuojant automobiliu tiesiog vieno mygtuko paspaudimu sulenksite ir užims minimaliai vietos.

  54.99 49.99
 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Aliuminė vaikštynė su keturiais rateliais

  Lemgvasvorė vaikštynė senjorams
  Lemgvasvorė vaikštynė senjoramsvaikštynė yola

  Aliuminė vaikštynė su keturiais rateliais

  Vaikštynė su keturiais rateliais pagaminta iš aliuminio, todėl itin lengva ir tvirta, skirta pacientams su judėjimo negalia, kuriems reikia stabilios atramos vaikštant. Taip pat rekomenduojama vyresnio amžiaus žmonėms, padeda išlaikyti pusiausvyrą, gerina pėsčiųjų komfortą, bei užtikrina saugumą nuo kritimo arba pusiausvyros praradimo. Vaikštynė garantuoja efektyvesnį stabilumą ir atramą.

  120.00
 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Lauko vaikštynė suaugusiems FARGO

  Lauko vaikštynė suaugusiems FARGO 1
  -6%
  Lauko vaikštynė suaugusiems FARGO 2Lauko vaikštynė

  Lauko vaikštynė suaugusiems FARGO

  Elegantiška, patrauklaus dizaino, saugi ir lengva, aliumininė lauko vaikštynė su 4 ratukais FARGO ( maks. apkr. 135 kg) skirta asmenims su sutrikusia pusiausvyra, nusilpusiais raumenimis, jaučiantiems nuovargį ir pan. Ši judėjimo priemonė turi: 4 (20/3,5 cm) ratukus, sėdynę, diržą nugarai atremti, medžiaginį krepšį.

   

  Pirstatymas per 4-6 darbo dienas.

  170.00 160.00
 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Lengva vaikštynė / vežimėlis su 4 ratukais Timago

  vaikštynė vežimėlis suaugusiems
  -10%
  vaikštynė vežimėlis suaugusiems

  Lengva vaikštynė / vežimėlis su 4 ratukais Timago

  Vaikštynės savybės:

  Lengvas aliuminio rėmas, padengtas dažais su metaliniu blizgesiu;
  Reguliuojamo aukščio rankenos užtikrins iki 100% prisitaikymą prie vaikštynės;
  Rankiniai stabdžiai su fiksavimo mechanizmu;
  Minkšta sėdynė;
  Sulankstoma kojų atrama;
  Susilanksto, todėl lengva transportuoti automobiliu

  150.00 135.00
 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Sulankstoma namų vaikštynė Aidapt deluxe

  Sulankstoma vaikštynė
  Sulankstoma vaikštynėnamų vaikštynė

  Sulankstoma namų vaikštynė Aidapt deluxe

  Dvigubo kilimo lengvas aliuminio sulankstomas vaikščiojimo rėmas su plačiu pagrindu maksimaliam stabilumui, idealiai padedantis saugiai pakilti iš sėdimos padėties. Lengvas aliuminio vaikščiojimo rėmas turi minkštas rankenas, vieno mygtuko sulankstymo funkciją ir reguliuojamo aukščio kojas. Šis rėmas gali būti sulankstytas, kai jis nenaudojamas, todėl jis taupo erdvę.

  Vaikštynės svoris tik 2.5 kg, todėl pakelti galės net senyvo amžiaus žmogus.

  Tinkamas naudoti iki 133 kg svoriui.

  53.00
 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Vaikštynė senjorams Aidapt Deluxe

  Vaikštynė senjorams
  -11%
  Vaikštynė senjorams

  Vaikštynė senjorams Aidapt Deluxe

  „Deluxe Aidapt“ keturių ratų vaikštynė itin lengva iš aliuminio ir tvirta. Modernaus ir stilingo dizaino su daugybe puikių funkcijų. Su anatomiškai suprojektuotomis rankenomis, artritui patogiais kilpiniais stabdžiais ir reguliuojamo aukščio rankenomis. Ši vaikštynė tinkama pagyvenusiems, silpnumą jaučiantiems ar po traumos žmonėms. Ši keturių ratų vaikštynė taip pat turi integruotą sėdynę, paminkštintą atlošą nugarai ir integruotą vaikščiojimo lazdos laikiklį. Pridedamas patogus, nuimamas pirkinių krepšys smulkiems daiktams laikyti. Nenaudojant ar transportuojant ši vaikštynė lengvai susiskleidžia, todėl užims labai mažai vietos.

  200.00 179.00
 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Vaikštynė su atramomis rankoms

  Vaikštynė su atramomis
  -5%
  Vaikštynė su atramomisVaikštynė su atramomis suaugusiems

  Vaikštynė su atramomis rankoms

  Vaikštynė su atramomis pagaminta iš tvirto plieno, turi 4 ratukus. Ji skirta pacientams su judėjimo negalia, kuriems reikia stabilios atramos vaikštant. Taip pat rekomenduojama vyresnio amžiaus žmonėms, padeda išlaikyti pusiausvyrą, komfortą, bei užtikrina saugumą nuo kritimo arba pusiausvyros praradimo. Vaikštynė garantuoja efektyvesnį stabilumą ir atramą.

  190.00 179.99
 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  4 ratų vaikštynė su krepšeliu

  4 ratų vaikštynė su krepšeliu 3
  4 ratų vaikštynė su krepšeliu 4Vaikštynė su keturiais ratukais

  4 ratų vaikštynė su krepšeliu

  Vaikštynė pagaminta iš tvirto plieno su 4 ratukais, skirta pacientams su judėjimo negalia, kuriems reikia stabilios atramos vaikštant. Taip pat rekomenduojama vyresnio amžiaus žmonėms, padeda išlaikyti pusiausvyrą, gerina pėsčiųjų komfortą, bei užtikrina saugumą nuo kritimo arba pusiausvyros praradimo. Vaikštynė garantuoja efektyvesnį stabilumą ir atramą.

  105.00
 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Aidapt neįgaliojo vežimėlis ligonio transportavimui

  palydovo vežimėlis
  -9%
  palydovo vežimėlis

  Aidapt neįgaliojo vežimėlis ligonio transportavimui

  Lengvasvoris neįgaliojo vežimėlis ligonio transportavimui, itin paprastas naudojimas, labai lengvas ir tvirtas, pritaikytas transportavimui automobiliu.

  160.00 144.99
 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Aliuminė lazdelė paminkštinta rankena bronzinė

  Aliuminė lazdelė paminkštinta rankena bronzinė
  Aliuminė lazdelė paminkštinta rankena bronzinė

  Aliuminė lazdelė paminkštinta rankena bronzinė

  Lazdelė pagaminta iš aukštos kokybės aliuminio, todėl yra tvirta ir saugi. Lazdelės aukštis yra reguliuojamas nuo 74 iki 94 cm. Lazdelė tinka vartotojui iki 100kg. Norėdami tinkamai pasirinkti lazdelę, jos rankena turi būti ties Jūsų riešu, kai ranka pilnai ištiesta ir priglausta prie šono.

  34.00
0
  0
  Mano prekių krepšelis
  Tavo prekių krepšelis tuščiasToliau apsipirkinėti