Filtruoti
 • , , ,

  Masažo ir akupunktūros kilimėlis LOUNGE 80х50

  19.00
 • , ,

  Elektrinis kojų šildytuvas

  49.99
 • , ,

  Masažo ir akupunktūros kilimėlis 70×40

  29.00
 • , , ,

  Masažo – akupunktūros volelis ir kilimėlis 55×40

  44.00
 • ,

  Juosmens atrama

  5.99
 • , ,

  Jogos kilimėlis JOY

  35.00
 • , ,

  Masažo ir akupunktūros kilimėlis AIR 55×40

  19.00
 • , , ,

  Grikių lukštų pagalvė – volelis

  27.00
 • ,

  Kojų masažuoklis Pure-Fit

  68.00
 • , ,

  Kaklo masažuoklis Shiatsu

  49.99
 • , , ,

  Masažinis – akupunktūrinis volelis

  35.00

Masažo reikmenys

Masažas turbūt yra viena seniausių gydymo tradicijų. Daugelis senovės tautų – tarp jų ir senovės graikai, egiptiečiai, kinai ir indai – buvo įsitikinę masažo gydomosiomis savybėmis ir naudojo jį įvairioms ligoms gydyti. 

Masažas ne tik padeda sumažinti kasdienius skausmus, konkrečios vietos skausmą ir net raumenų sustingimą, bet ir gerina kraujotaką, atpalaiduoja ir stiprina imuninę sistemą. Todėl sveikatos specialistai vis dažniau rekomenduoja ne tik įvairias masažo procedūras bet ir masažo reikmenis skirtus naudoti namie. 

Masažo reikmenys tokie kaip masažiniai kilimėliai ar voleliai puikiai tiks kasdieniam naudojimui ir padės esant tokioms problemoms kaip:

– nerimas;

– virškinimo sutrikimai;

– galvos skausmas;

– nemiga;

– nugaros skausmas;

– sąnarių skausmas;

Kam gali būti pritaikomi masažo reikmenys?

Daug kas mano kad masažo reikmenys skirti naudoti tik profesionaliems sportininkams, tačiau atlikti kryptingą masažą, pavyzdžiui, naudojant putplasčio volelį ar spygliuotą kamuolį, gali kiekvienas. Žinoma, norint pasiekti geriausių rezultatų masažo reikmenis reikėtų naudoti kasdien, iškart po mankštos, treniruotės ar net poilsio dieną. Jei norite naudoti priemones, labiau skirtas bendrajai gerovei, pvz., akupresūros kilimėlius ir pagalves, pabandykite suplanuoti tam šiek tiek daugiau laiko, ir stenkitės naudoti kaip tik tai įmanoma.

Masažiniai kilimėliai – tai puiki atmaina tokioms procedūroms kaip akupunktūra. Visi žinome akupunktūros naudą, tačiau ne kiekvienas ryžtasi šiai procedūrai dėl jos subtilios specifikos. Tad akupresūros kilimėlių naudojimas namuose puiki alternatyva. Jei vis tik akupresūros kilimėlių spygliai jums pasirodys aštrūs ir kelia diskomfortą ar net skausmą, galima patiesti lengva audinį ar buti su marškiniais, tačiau nepamirškite, kad skausmas šio pratimo pradžioje yra normalus reiškinys, kai kūnas sušyla ir raumenys atsipalaiduoja – skausmas dingsta. 

Pacientams masažas paprastai yra giliai atpalaiduojantis ir malonus. Kai kurie masažo metodai apima stiprų spaudimą, kuris gali sukelti skausmingus pojūčius, tačiau dažniausiai jie būna trumpalaikiai.

Kaip masažo reikmenys gerina sveikatą?

Kasdien naudojami masažo reikmenys greitai sumažina įtampa, gerina nuotaika ir savijauta. Tokių įrankių asortimentas rinkoje yra gana platus, skiriasi forma, dydžiu ir funkcijomis.

Kasdien naudojant masažo reikmenys galite sustiprinti savo  imuninę sistemą, pagerinti kraujotaką ir širdies veiklą. Optimali kraujo cirkuliacija užtikrina, kad iš mūsų organizmo sistemos būtų pašalintos bakterijos ir toksinai, be to masažas turi teigiamą poveikį ir psichologinei būklei – mažina stresą ir gerina miego kokybę.