Filtruoti

Rampos neįgaliesiems

Lietuvoje vis dar susiduriame su nemaloniomis situacijomis, kuomet daugelyje mažesnių miestų ir miestelių  nėra tinkamos infrastruktūros, kad ji būtų patogiai pritaikyta neįgaliesiems. Galime daug kur rasti tokių vietų, kuomet susiduriama su situacija, kai rampos neįgaliesiems būna įrengtos labai nepatogiai|: nuo jų ne tik, kad per statu nuvažiuoti, bet ir labai nesaugu. Ypač tais atvejais, kai žmogus su negalia išvažiuoja į miestą tvarkytis savo reikalų, be jokios palydos. 

Norėdami padėti rasti šios problemos sprendimą, savo asortimente siūlome mobilią, lengvai sulankstomą užvažiavimo rampą, kurią galima patogiai susipakuoti į specialų lagaminą ir vežiotis automobilyje. Tokią rampą galima pritaikyti pačioms įvairiausioms situacijoms, kur reikia patogiai privažiuoti, patekti į patalpas ar transporto priemones. 

Rampos neįgaliesiems yra gaminamos iš patvaraus ir lengvo aliuminio lakštų, su šoniniais borteliais ir neslidžiu paviršiumi, kuriuo galima saugiai kilti tiek į viršų, tiek į apačią. Rampa yra labai kompaktiška ir ja patogu naudotis bet kuriuo metu, kada jums bus reikalinga papildoma pagalba. Ji yra patogi dar ir dėl to, kad yra reguliuojama, todėl poreikiui esant, rampa gali transformuotis į trijų skirtingų ilgių saugų taką, kuriuo galite drąsiai važiuoti tiek įprastu vežimėliu, tiek elektriniu (skuteriu), tiek ir kitomis priemonėmis.  Be to, rampa yra patogu naudotis ir keliaujant gamtoje, nes tuomet galima net ir nuošalias sunkiai prieinamas vietos, jos dėka, paversti tikra poilsio oaze. 

Kaip įsirengti rampą neįgaliesiems?

Įsirengti rampą neįgaliesiems galima dvejopai: 1) įrengus stacionarų nusileidimo taką, pritaikytą neįgaliems su šonuose įrengtais turėklais prie savo namų; 2) naudojantis mobilia rampa, kurią turite savo automobilyje ir galite ja pasinaudoti, kada tik panorėjus.  

 Jei sudomino mūsų siūloma rampa neįgaliesiems, galite ją patogiai įsigyti internetu, patrauklia kaina, pigiau nei siūlo kitos specializuotos parduotuvės. 

Kokia naudą teikia įrengta rampa neįgaliesiems?

 Neįgaliesiems įrengta rampa padeda be kliūčių patekti į jų pageidaujamą vietą, be aplinkinių pagalbos. Tai leidžia jiems jaustis oriai, mokytis prisitaikyti prie pokyčių bei žvelgti su sveika nuostata, kad negalia nėra nuosprendis, dėl kurio reiktų atsisakyti įdomaus ir aktyvaus gyvenimo.