Filtruoti

Neįgaliųjų vežimėliai

Neįgaliųjų vežimėliai plačiai naudojami ne tik medicinos įstaigose, tačiau ir namuose, siekiantiems užsitikrinti sklandų judėjimą, tačiau dėl tam tikrų kūno pokyčių yra apribotiems judėjimo galimybių. Natūralu, kad tiek kasdien, tiek kartais reikalingi vežimėliai turi būti pritaikyti pagal žmonių poreikius, suteikti patogią judėjimo galimybę net ir tokiu atveju, kai reikia įveikti didelius atstumus.

MediPlius universalūs neįgaliųjų vežimėliai kuriami naudojant tik inovatyviausias medžiagas, kurios užtikrina ne tik įrangos ilgaamžiškumą, bet ir patogumą.

Universalūs neįgaliųjų vežimėliai: kokį pasirinkti?

Neįgaliųjų vežimėliai yra skirtingi, tad atitinka ir skirtingų žmonių poreikius. Štai todėl verta detaliau įvertinti įrangos charakteristikas, kad pavyktų rasti tokį, kuris tarnaus daugelį metų bei užtikrins judėjimo komfortą. Nerūdijančio plieno vėžimėliai turi porankius, kurie suteikia galimybę patogiai laikyti rankas, išvengti nuospaudų, taip pat, rinkitės vežimėlį pagal paciento svorį. Universalūs neįgaliųjų vežimėliai taip pat gali būti skirtingo dydžio, svorio, matmenų, tad aktyviai keliaujantiems siūlome rinktis lengvesnius ir lengvai sulankstomus.

Neįgaliųjų vežimėliai internetu

Universalūs neįgaliųjų vežimėliai internetu kainuoja pigiau, kadangi nuolatos siūlomos akcijos, kurios suteikia galimybę įrangą įsigyti mažesne kaina, tačiau lygiai tokia pačia gera kokybe. Jeigu nesate tikras, kuris vežimėlis labiausiai tinka konkretaus paciento atveju, galbūt ieškote universalaus – visada galite susisiekti su mūsų prekybos vietos vadybininkais, kurie padės rasti tinkamiausią vežimėlį.

neigaliojo vezimelis

Kaip išsirinkti neįgaliojo vežimėlį?

Šiuo metu yra daugybė neįgaliųjų vežimėlių tipų, todėl išsirinkti individualų vežimėlį gali būti sunku. Kai kuriems žmonėms tam tikrų savybių vežimėlį paskiria ergo terapeutas, tačiau kiti žmonės gali pageidauti vežimėlį įsigyti individualiai sau ar savo artimam žmogui, kuriam savarankiškai judėti sunku. Toliau straipsnyje pažintiniais tikslais pateikiame keletą populiariausių neįgalių vežimėlių tipų, kuriuos pageidaujant galite įsigyti ir mūsų el. parduotuvėje. Skaityti daugiau

MediPlius neįgaliųjų vežimėliai  – komfortas ir judėjimas šiandien. Susisiekite: +37067070331 // info@mediplius.lt