Filtruoti
 • ,

  Komfortiška tualeto kėdė su paminkštinimais

  128.99
 • ,

  Tvirta tualeto kėdė

  95.00
 • ,

  Tualeto kėdė su reguliuojamu aukščiu

  97.50
 • ,

  Sulankstoma tualeto kėdė su ratukais

  84.99
 • ,

  Tualeto kėdė su ratukais / vežimėlis

  189.99
 • ,

  Tualeto kėdė su ratukais

  187.00
 • , ,

  Nešiojamas tualetas

  69.99
 • ,

  Komfortiška tualeto kėdė sunkiasvoriui

  164.99
 • , , , , ,

  Dušo / tualeto vežimėlis AKVA G0

  449.99
 • , , , ,

  Tualeto – dušo kėdė AKVA

  389.99
 • ,

  Sulankstoma tualeto kėdė TMG2

  73.00

Tualeto Kėdės

Mažai ir sunkiai judantiems pacientams tualeto kėdės yra labai gyvenimą, kasdienybę lengvinanti įranga, kuri padeda natūralius žmogaus organizmo poreikius atlikti saugiai, patogiai ir tvarkingai. Tualeto kėdės sukurtos remiantis žmogaus fiziologiniais poreikiais, juolab, yra labai tvirtos, tad net ir atsirėmus visu svoriu – kėdė išliks stabiliai toje pačioje pozicijoje, tad tai yra ir saugus pasirinkimas.

MediPlius tualeto kėdės plačiai naudojamos tiek asmeniniams, tiek verslo poreikiams. Kokybė – prioritetas ir tą mes galime Jums pasiūlyti!

Tualeto kėdės internetu pigiau

Skirtingos tualeto kėdės pasižymi skirtingomis charakteristikomis, tad paciento poreikiams patenkinti – siūlome rinktis funkcionalesnes, kurios keičia aukščio bei kitas pozicijas, geba išlaikyti didelį svorį, yra tvirtos bei stabiliai laikosi vienoje vietoje. Ypač vertinamos tualeto kėdės, kurios susilanksto iki mažų matmenų, tad nesunkiai rasite laikymo vietą tuo metu, kai jis nebus reikalinga. Galiausiai, tualeto kėdės gali būti su ratukais, dangčiu, turėti papildomas rankų atramas.

tualeto kede

Tualeto kėdė – saugus ir mobilus tualetas

Tualeto kėdės yra skirtos tiems, kurie dėl negalios, pablogėjusios sveikatos ar atliktos operacijos negali patekti į vonios kambarį ir pasinaudoti įprastu namų tualetu. Siekiant sumažinti pargriuvimo riziką, šios kėdės gali būti laikomos tiesiog prie lovos. Tualeto kėdutės atlieka dvi funkcijas – sėdėjimo, poilsio ir naktinio puodo. Kai kurios tualeto kėdės būdamos su ratukais tuo pačiu atlieka ir judėjimo funkciją. Kad būtų lengviau išsirinkti individualią tualeto kėdę, žemiau pateikiame šio tipo kėdžių galimų ypatybių sąrašą. Skaityti daugiau

MediPlius tualeto kėdės – paciento patogumui. Susisiekite: +37067070331 // info@mediplius.lt

Tualeto kėdės neįgaliesiems

Kėdės tualetai pirmiausia yra sukurtos neįgaliesiems, tačiau jomis gali naudotis ir žmonės po įvairių operacijų, sunkesnių ligų ar senjorai, kurie turi judėjimo sunkumų ar sveikatos sutrikimų, dėl kurių turi ribotą judėjimą. Be savo pagrindinės funkcijos, tokia slaugos priemonė gali būti naudojama ir maudantis vonioje. Dažniausiai tualeto kėdės neįgaliesiems yra matomos medicininėse ir reabilitacijos įstaigose, tačiau jas neretai įsigyja ir namuose gyvenantys žmonės, kuriems jos padeda atlikti gamtinius reikalus be poreikio daug judėti. Tokios kėdutės tampa tikru išsigelbėjimu ir pagalba tais atvejais, kai namuose yra gana mažas tualetas, kuris gali tapti tikra problema judėjimo sutrikimus turintiems žmonėms.

Pagrindiniai tualeto kėdžių skirtumai

Norint išsirinkti tinkamą kėdę, reikia gerai įvertinti sergančio ar neįgaliojo būklę. Yra svarbu ar žmogus galės ja naudotis savarankiškai ar jam yra būtina, kad kėdė judėtų. Geriausiai pasirinkti galima suprantant pagrindinius tokių priemonių skirtumus ir galimus jų variantus:

 • Stacionarios kėdės tualetai – tai vientisą konstrukciją turinčios priemonės, kuriose indas arba kibirėlis yra tvirtinamas po sėdimąja dalimi.
 • Susidedančios konstrukcijos pasižymi tuo, kad po naudojimo jas galima sudėti ir padėti patogioje vietoje. Tokius tualetus yra lengva transportuoti, tačiau jie yra labiau tinkami ten, kur neįgaliuosius prižiūri artimieji arba slaugytojai. Tokie modeliai, kaip ir stacionarūs kainuoja pigiau.
 • Kėdės su ratukais arba mobilios – tai patogus sprendimas, tinkantis visiškai nevaikštantiems žmonėms, kuriuos galima vežioti po namus ar kitas patalpas. Kartais jos atrodo kaip neįgaliųjų vėžimėliai su tvirtinamu po sėdyne indu. Tokios priemonės kaina yra aukštesnė, tačiau ji neabejotinai suteikia daugiau mobilumo. Visgi norint, kad tokia 

Ką dar reikia žinoti apie tualeto kėdes?

Prieš perkant tualeto kėdę yra pravartu atkreipti dėmesį į šiuos parametrus:

 • Sėdynės gabaritai, o tiksliau atstumai tarp turėklų ir aukštis. Jie turį didelę įtaką patogiam kėdės naudojimui, nes žmonėms su judėjimo negalia yra svarbi ne tik sveika aplinka, bet ir maksimaliai patogios priemonės, palengvinančios jų gyvenimą.
 • Porankiai yra gana svarbūs elementai, nes būtent į juos dažniausiai tenka atsiremti sėdant į kėdę.
 • Keliamoji galia – yra aktuali kai tualetas renkamas didesnio svorio pacientams

Užsakant prekes internetu iš mūsų elektroninės parduotuvės galėsite rinktis iš pačių įvairiausių modelių, pasižyminčiu aukšta kokybe ir patogiu naudojimu.