Filtruoti
 • , , , , ,

  Elektrinis neįgaliojo vežimėlis

  1,899.00
 • , , , ,

  Elektrinis vežimėlis E-Smart

  2,499.00
 • ,

  Lietpaltis važiavimui su vežimėliu

  22.99
 • , ,

  Sudedamas elektrinis vežimėlis

  1,999.00
 • , ,

  Elektrinis vežimėlis Go HMV

  4,900.00

Elektriniai vežimėliai

Žmonėms, turintiems sunkią judėjimo negalią, elektrinis vežimėlis yra tikras išsigelbėjimas. Visų pirma, dėl to, kad elektriniai vežimėliai yra labai šiuolaikiški, patogūs, nes juos lengva transportuoti ir naudoti. Tokie elektriniai vežimėliai puikiai tinka judėjimo funkcijos problemų turintiems senjorams ir neįgaliesiems, kuriems kyla sunkumų naudotis įprastu vežimėliu, dėl raumenų atrofijos, disfunkcijos ar patyrus rimtų sveikatos sutrikimų po ligos persirgimo. Tokia transporto priemonė, ne tik leis nevaržomai judėti norimu maršrutu, bet ir be didelių sunkumų įveiks net iki 20 kilometrų atstumus.

Elektrinių vežimėlių parametrai iš ties puikūs, nes jie gali išvystyti net iki 6 km/h greitį, sunaudojant palyginus visai nedideles energijos sąnaudas. Jie yra paprastai valdomi vairasvirtės pagalba. Galima rinktis ir kitokį elektrinio vežimėlio modelį, kuris puikiai veiks tiek uždarose patalpose, tiek ir lauko sąlygomis. Jis yra visiškai saugus naudoti, nes puikiai veikia elektromagnetiniai stabdžiai bei praktiškai jokios papildomos priežiūros nereikalaujantis akumuliatorius. Dar vienas privalumas yra tai, kad elektrinis vežimėlis sveria tik 29 kg. 

Kaip išsirinkti elektrinį vežimėlį?

Renkantis elektrinį vežimėlį svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jo techninius parametrus ir charakteristiką, bet ir praktiškumą bei komfortą. Tai yra labai svarbūs kriterijai, nes neįgalusis vežimėlyje praleis didžiąją dalį dienos. Todėl tikrai svarbios tokios detalės kaip patogus ir ergonomiškas atlošas, komfortiška sėdimoji dalis ir užvalkalai, kurie yra lengvai nuimami ir juos galima valyti tiek sausu, tiek ir drėgnu būdu. 

Daugelis puikiai supranta, kad sveika kuo daugiau  laiko praleisti gryname ore, todėl atkreipkite dėmesį į vežimėlio važiuoklę ir valdymą, kuris leis be jokio vargo keliauti suplanuotais maršrutais.

Pageidaujamą elektrinio vežimėlio modelį galite išsirinkti mūsų internetinės parduotuvės asortimente ir įsigyti pigiau, žemesne kaina nei siūlo kitos specializuotos parduotuvės. Atlikus užsakymą internetu, jums patogiu būdu ir laiku elektrinis vežimėlis bus pristatytas jūsų nurodytu adresu.

Kokia naudą teikia elektrinis vežimėlis?

 Elektrinis vežimėlis, tiek šalia esantiems žmonėms, nes  ši transporto priemonė padeda kompensuoti judėjimo negalią ir leidžia būti savarankiškam bei nuo kitų nepriklausyti. Toks mobilumas išlaisvina ir įgalina domėtis aplinka ir gyventi kiek tik įmanoma, pilnavertį gyvenimą.