Basonai ir šlapimo surinkimo maišeliai

Be abejo, išgirdus apie tai kas yra basonai ir šlapimo surinkimo maišeliai, dauguma pagalvoja apie ligoninę ar slaugos įstaigą, tačiau šios priemonės puikiai tarnauja ir namų sąlygomis. Basonas yra nepakeičiama slaugos priemonė, kuomet reikia prižiūrėti gulinčius ligonius, kuriems dėl sveikatos būklės sunku ar net neįmanoma patiems pasirūpinti savo higiena ir poreikiu atlikti gamtinius reikalus. Tai padeda greitai, patogiai ir diskretiškai suteikti būtiną pagalbą ligoniui, kad jis patirtų kuo mažiau nepatogumų ir skausmų. Ieškantiems kur pirkti basonus, skirtus vyrams ir moterims bei šlapimo surinkimo maišelius, galime pasiūlyti mūsų prekių asortimentą, žemesne kaina, pigiau internetu įsigyti šias prekes, nei siūlo kitos specializuotos prekybos vietos. Taip pat yra ir vaikams tinkamų modelių, kas leidžia užtikrinti jų higieną. 

H2 Kokius basonus ir šlapimo surinkimo maišelius geriausia rinktis?

Neįgaliesiems, kurie turi sunkią judėjimo negalią, pasinaudoti tualetu savarankiškai yra praktiškai neįmanoma ir be galo didelė problema. Todėl labai svarbu išsirinkti patogų naudoti basoną arba šlapimo surinkimo maišelius, kurie būna įvairaus dizaino ir dydžio, kuriuo patogu surinkti ne tik išmatas, bet ir šlapimą. Šios priemonės yra su dangčiais, todėl galima juos patogiai ir diskretiškai išnešti į tualetą ar vonios kambarį, be to, juos lengva išplauti ir prižiūrėti bei dezinfekuoti. Visos priemonės yra pagamintos iš patvaraus aukštos kokybės plastiko, kuris nesugeria kvapų ir yra lengvai valomas, kas yra ypač svarbu, prižiūrint sunkų ligonį, turintį judėjimo negalią.

H2 Basonų ir šlapimo surinkimo maišelių nauda?

Basonų ir šlapimo surinkimo maišelių nauda yra didžiulė, nes leidžia sunkiems ligoniams ar sunkią judėjimo negalią turintiems žmonėms jaustis oriai ir komfortiškai, kuomet gali laiku pasituštinti ar nusišlapinti. Puikiai žinoma, kad kai žmogus ilgą laiką praleidžia lovoje, labai svarbu saugotis įvairių infekcijų. Tad tiek basonai, tiek šlapimo surinkimo maišeliai padeda pasirūpinti sveika aplinka bei reikalinga pagalba, kuri be galo svarbi, siekiant efektyvesnio gydymo ir imuninės sistemos sustiprinimo. Būna pačių įvairiausių situacijų kuomet dėl pragulų grėsmės ar odos sudirgimų, nevisi ligoniai ar neįgalieji gali dėvėti sauskelnes, o basono ar šlapimo surinkimo maišelių naudojimas padeda kuo mažiau dirginti odą, kuri ir taip būna išplonėjusi ir jautri. 

 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Basonas / naktipuodis su dangčiu ir rankena

  basonas lovos tualetas
  basonas lovos tualetas

  Basonas / naktipuodis su dangčiu ir rankena

  Tvirtas basonas su įmontuota rankena ir dangčiu. Lengva valyti ir pernešti iki vonios ar tualeto, 2,5 litro talpa. Maksimali vartotojo svorio riba – 127 kg

  28.00
 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Vaikiškas basonas

  Basonas
  Basonas

  Vaikiškas basonas

  Mažas basonas su dangčiu, idealiai tinka mažesniems žmonėms ar vaikams.

   

   

  Talpa 2.5 l.

  Maksimalus naudotojo svoris 100 kg.

  Basono išmatavimai:
  Ilgis: 32 cm;
  Gylis: 8 cm;
  Plotis: 22 cm;
  25.00
0
  0
  Mano prekių krepšelis
  Tavo prekių krepšelis tuščiasToliau apsipirkinėti