Filtruoti
 • , ,

  Alkūninis ramentas

  20.00
 • , ,

  Pažastinių ramentų pora

  35.00
 • ,

  Alkūninių ramentų pora

  35.00
 • , ,

  Alkūninių ramentų pora su alkūnės laikikliu

  36.00
 • ,

  Vaikiški alkūniniai ramentai

  32.00

Ramentai 

Ramentai gali būti naudojami kaip pagalba judant, atsigaunant po įvairių trumpalaikių traumų ir ilgalaikių sveikatos sutrikimų. Dažniausiai ramentai naudojami po tokių įvykių kaip raumenų patempimai, lūžiai, kelio traumos, Achilo sausgyslės pažeidimai, sulaužytos kulkšnys ar pėdos ir pan. Ramentai gali būti naudojami tiek trumpalaikiam, tiek ilgalaikiam mobilumo palaikymui ir gali padėti išlaikyti svorį, kai to negalite padaryti patys. Žemiau aptarsime, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis ramentus, kokių rūšių būna, kokia jų kaina bei kur galima įsigyti.

Kaip išsirinkti ramentus?

Rinkdamiesi apsvarstykite, kokio tipo traumą ar ligą turite ir kiek norite judėti sveikstant. Renkantis ramentus taip pat atkreipkite dėmesį, kad jie būtų tinkamo dydžio. Patikrinkite ramentus, kad įsitikintumėte, jog ant pažasties, rankenų ir ypač pagrindo, kuris liečiasi su grindimis, yra pakankamai minkštos pagalvėlės. Taip pat atsižvelkite rinkdamiesi ramentai lazdos į tokius dalykus:

 • Stiprumą tiek pažastų tiek alkūniniai reikalauja stiprios viršutinės dalies, tačiau jei viršutinė kūno dalis nėra labai stipri, rekomenduojama pažastų ramentus, nes juos lengviau naudoti; 
 • Laikyseną lengviau išlaikyti taisyklingą, naudojant alkūninius ramentus;
 • Koordinavimą su pažastų ramentais yra lengviau įvaldyti, tuo tarpu alkūninius ramentus gali būti sunkiau koordinuoti, gali tekti net kineziterapeuto konsultacijos. Kita vertus su alkūniniais ramentais galima įvairiau vaikščioti bei jie yra stabilesni nelygioje kelio dangoje;
 • Jei patogumas pagrindinis veiksnys renkantis ramentus, patariame rinktis alkūninius ramentus;

Alkūniniai ramentai

Jie labiau paplitę Europoje ir Kanadoje ir veikia panašiai kaip pažastų ramentai. Skirtumas tas, kad alkūniniai ramentai turi atvirą rankogalį, kuris sugriebia rankas, kol juos naudojate. Šie ramentai dažnai naudojami ilgalaikėms traumoms ir ligoms gydyti. Jie naudoja daugiau viršutinės kūno dalies jėgų nei pažastų ramentai, tačiau jie labiau kontroliuoja jūsų judėjimą. Paprastai juos lengviau naudoti nelygiame reljefe ir laiptuose.

Minusai yra tokie patys kaip pažastų ramentai. Jie nepatogūs, nes niekuo kitu negalite naudotis rankomis. Juos gali būti skausminga naudoti, ypač ant rankų. Jie gali būti labai varginantys, net ir praėjus trumpam laiko tarpui. Šiems ramentams paprastai reikia daugiau praktikos, kol vartotojai įsisavins, kaip jais naudotis. Jie taip pat reikalauja daugiau viršutinės kūno dalies jėgos, palyginti su pažastiniais ramentais. Geros naujienos yra tai, kad įvaldžius dilbio ramentus laiptais, nelygios vietovės yra daug lengviau valdomos.

Jei ieškote komforto, alkūniniai ramentai gali būti tinkamas sprendimas. Daugeliui žmonių šie ramentai yra patogesni naudoti. Jie padeda išlaikyti tinkamą laikyseną, sumažina nugaros skausmo tikimybę. Galima prisitaikyti pagal individualius poreikius su ramentais alkūniniais reguliuojamo aukščio. Šis ramento stilius taip pat neleidžia jums padėti savo svorio ant pažastų, todėl jų neskauda. Vis dėlto jūsų rankos ir rankos vis tiek gali šiek tiek pavargti.

Pažastiniai ramentai

Pažastiniai ramentai, dar vadinami pagalbiniais ramentais, yra labiausiai paplitusi ramentų rūšis – tai tipiniai ramentai, skirti pacientams atsigauti po kulkšnies ar kelio traumų. Jie turi pagalvėlę, kuri laikoma po ranka, naudojimo metu įspausta į paciento šoną.

Jie gali būti naudojami visoms kojų traumoms ir padeda judėti be sunkumo ant kojos, suteikiant traumai laiko išgyti. Tačiau jie riboja jūsų rankų naudojimą, todėl jums reikės pagalbos atliekant kasdienes užduotis ir darbus.

Kai kurie žmonės mano, kad šie ramentai yra geriausi trumpalaikiams vartotojams, nes juos lengva išmokti ir jie lengvai prieinami.

Jie iš tikrųjų turėtų būti išdėstyti maždaug 5 cm žemiau pažasties, alkūnę sulenkus maždaug 15 laipsnių. Dizainas apima pažasties juostą, rankinę ir dvigubus statramsčius, sujungtus distaliai viena koja. Jų aukštis yra reguliuojamas, galima reguliuoti ir bendrą aukštį, ir rankenos aukštį.

Kokia ramentų kaina?

Alkūniniai ramentai kaina galima rasti dažniausiai nuo 15 iki 30 eurų

Ramentai internetu

Patogiai ir greitai išsirinkti Jus dominančius įvairiausius ramentus: mūsų prekių asortimente rasite ergonominius ramenus bei ramentus gera kaina. Ramentai parduodami po vieną arba ramentų pora.