Filtruoti
 • ,

  Aliuminė lazdelė paminkštinta rankena bronzinė

  29.00
 • ,

  Sudedama lazdelė

  29.00
 • ,

  Trikojė lazdelė

  28.00
 • ,

  Keturkojė lazdelė

  28.00
 • ,

  Aliuminė lazdelė sunkiasvoriui

  44.00
 • Lazdelė su atsisėdimu

  29.99

 

Lazdelės

Žmonės, kenčiantys nuo negalios ar traumų, ypač pagyvenę žmonės ir tie, kuriems gresia pavojus nukristi, medicinos ekspertai dažnai pataria naudoti judėjimo pagalbines priemones. Yra daugybė judėjimo prietaisų, kuriuos žmogus gali pasirinkti, tačiau vienas populiauriausių ir lengvai naudojamos yra lazdelės. Jei atsigaunate po traumos, tokios kaip patempimas, jums gali prireikti šios pagalbinės vaikščiojimo priemonės, kad jūsų svoris neapkrautų gydomo kelio, kulkšnies ar pėdos. Rekomenduojama atsižvelgti į rekomendacijas, kurias kineziterapeutas nurodys, kaip tinkamai naudotis, tačiau universalus patarimas tinkantis visiems yra tas, jei patempta kairė pusė, lazdą reikia laikyti dešinėje rankoje, kad svoris nukristų nuo sužeisto klubo, kelio ar kulkšnies. Ir atvirkščiai. 

Jei svarstote įsigyti lazdelę, atsiminkite, kad yra įvairių tipų ir funkcijų šių judėjimo priemonių: lazdelės skirtos vaikščiojimui, lazdelė pasiremti, specialios lazdos senjorams ar judėjimo negalią turintiems asmenims. Įsivertinkite savo poreikius ir pagal juos atsirinkite lazdelę, kuri padės Jūsų kasdieninėje veikloje.

Lazdelė vaikščiojimui atlieka panašią funkciją kaip ir ramentai, jie palaiko Jūsų kūno svorį. Lazdelės perkelia jūsų svorį nuo kojų į viršutinę kūno dalį, tokiu būdu palengvinimos Jūsų mobilumo galimybes. Tinkamai naudojama lazdelė vaikščiojimui sumažina kojų spaudimą. Vaikščiojimo lazdelės yra skirtingų stilių ir medžiagų, todėl geriausios senjorų vaikščiojimo lazdelės gali skirtis atsižvelgiant į asmens savybes ir pageidavimus.

Sulankstoma vaikščiojimo lazdelė – idealiai tinka, kai jums reikia pagalbos vaikščiojant tik retkarčiais, sulankstomą arba teleskopinę lazdelę galima lengvai laikyti ir ištraukti tik tada, kai to reikia. Pavyzdžiui, einant netolygia kelio danga, pasirinkus ilgesnį vaikščiojimo maršrutą nei įprastai.

Trikojė lazdelė – gali būti naudojama kaip lazdelė neįgaliems žmonėms ir yra puikus sprendimas pagyvenusiems žmonėms, pacientams, kuriems sunku vaikščioti ar stovėti. Tai lazda, pasižyminti trimis tvirtomis kojomis, kurios suteikia nepaprastą pusiausvyrą ir stabilumą. Lazdos pagrindas turi tvirtą įvorę, pritvirtintą kiekvienos kojos galuose.

Keturkampė lazda – panašiai kaip trikojo lazdą, keturkoję lazdą galima atskirti pagal joje esančių kojų skaičių. Jame yra 4 kojos, kad būtų užtikrintas papildomas saugumas, o kiekvienas ėjimo lazdos aspektas sukurtas vartotojo patogumui ir palaikymui.

Lazdos senjorams

Lazdelės senjorams gali būti naudojama vaikščioti ir išlaikyti pusiausvyrą bei sumažinti kritimo riziką. Dėl universalumo dažnai senjorų lazdelės gali būti naudojamos kaip lazda, pakelianti jus nuo žemės, žygiuojant netolygiu reljefu ar tiesiog subalansuojant save einant. Tai gali padėti normaliai vaikščioti, o svoris nuimamas nuo skaudančios, sužeistos ar silpnesnės pėdos, kulkšnies, klubo ar kelio.

Lazdos neįgaliesiems

Lazdos neįgaliesiems gali palengvinti nejudrumo naštą ir padėti jiems atgauti nepriklausomybę savarankiškai judėti. Lazdoje paprastai yra tvirtas guminis antgalis, kuris laikosi prispaustas prie žemės, kad būtų didesnis saugumas ir stabilumas.

Neįgaliųjų lazdelės dažniausiai yra pagamintos iš aliuminio, kad būtų lengvos ir lengvai pakeliamos, kad galėtumėte laisvai judėti be naštos, kad nereikėtų nešti nieko sunkaus. Lazdelė tinka vartotojui iki 100kg. Norėdami tinkamai pasirinkti lazdelę, jos rankena turi būti ties Jūsų riešu, kai ranka pilnai ištiesta ir priglausta prie šono.

Lazdelės internetu

Apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje ir įsigykite už geriausią kainą vaikščiojimo lazdeles. Pas mus rasite pasirinkimą ar Jums reikėtų lazdos seneliams, neįgaliųjų lazdelės už prieinamą kainą.