Filtruoti
 • , , ,

  Medicininis čiužinys nuo pragulų atsiradimo G2

  149.99
 • , ,

  Čiužinys nuo pragulų atsiradimo su kompresoriumi BioFlote 2000

  59.99
 • ,

  Segmentinis poroloninis čiužinys nuo pragulų atsiradimo G7

  189.99
 • , ,

  Medicininis čiužinys nuo pragulų atsiradimo be užvalkalo

  139.99
 • ,

  Čiužinys su medicininiu užvalkalu 200 x 90 x 10 cm

  139.99
 • , ,

  Čiužinys su kompresoriumi nuo pragulų atsiradimo ir gydymui BioFlote 3000

  159.00
 • , ,

  Čiužinys pragulų profilaktikai sunkiasvoriui

  339.00
 • , ,

  Poroloninis čiužinys pragulų profilaktikai

  274.00

Medicininiai čiužiniai

Teikiama kompensacija naujo čiužinio ar pasėsto skirto praguloms išvengti įsigijimui

Jeigu norite gauti kompensaciją MediPlius čiužinio ar pripučiamo pasėsto įsigijimui – Jums reikia kreiptis į Techninės pagalbos neįgaliesiems centro teritorinį padalinį (pagal deklaruojamą gyvenamą vietą) bei sužinoti galimybes dėl kompensacijos gavimo Jūsų atveju. Skaityti daugiau

Medicininiai čiužiniai padeda išspręsti daugybę problemų, slaugant sunkius ligonius, nes leidžia jiems sukurti optimalaus patogumo sąlygas. 

Mūsų asortimente yra siūlomi medicininiai čiužiniai, kurie puikiai tinka neįgaliesiems, nes leidžia pagal individualius poreikius pritaikyti lovą taip, kad tinkamai paskirstytų  kūno svorį, o pats čiužinys leistų be didelių pastangų pajudinti tam tikras kūno dalis specialaus kompresoriaus pagalba. Tokie čiužiniai yra skirti ne vien medicinai, bet gali būti pritaikyti ir įprastoms lovoms, be specialaus mechanizmo.

Galima rinktis medicininį čiužinį, kurį sudaro horizontalios arba korio principu išdėstytos kameros, kuriose kompresoriaus pagalba cirkuliuoja  skirtingo slėgio oras. Taip žymiai sumažinama ne tik pragulų rizika, bet ir gerinama kraujotaka, limfos apytaka ir raumenų tonusas. Taip pagerėja ne tik bendra savijauta, organizmo funkcijos, bet ir gyvenimo kokybė. 

Kaip išsirinkti medicininį čiužinį?

 Renkantis medicininį čiužinį rekomenduojama atkreipti dėmesį į keletą svarbių dalykų, tokių kaip: čiužinio paskirtis; techninės charakteristikos; priežiūros sudėtingumas ir kiti jums svarbūs parametrai. Kalbant apie medicininio čiužinio paskirtį, svarbu žinoti ar jis tinka neįgaliesiems ar turintiems antsvorio žmonėms ir kokiu būdu galima reguliuoti jo paviršių, siekiant išvengti pragulų. Tad svarbu atkreipti dėmesį į svorio rekomendacijas ar oro slėgio kamerose ribas. 

Nesvarbu kokį medicininį čiužinį išsirinksite, mes suteikiame galimybę pasinaudoti kompensacija, skirta naujo čiužinio ar pasėsto skirto praguloms išvengti, įsigijimui. Kompensacija skiriama kartą per trejus metus, tad ja pasinaudojus, čiužinys arba oro pasėstas praguloms, kainuos pigiau. Tokia pagalba yra itin reikalinga, nes slaugant sunkų ligonį ar žmogų su negalia slaugos priemonės nemažai kainuoja, o kompensacija leidžia įsigyti norimos rūšies čiužinį geresne kaina. Tai patogiai galite padaryti perkant mūsų svetainėje internetu.

Kokia naudą teikia medicininis čiužinys?

Medicininio čiužinio nauda yra labai didelė, nes sunkūs ligoniai ir negalią turintys žmonės, didelę dalį savo dienos praleidžia lovoje. Dėl to, jos patogumas ir komfortas yra be galo svarbus. O medicininiai čiužiniai yra pagaminti taip, kad turėtų skirtingo kietumo zonas, kas padeda lengviau pasiskirstyti svorį, tenkantį sąnariams ir stuburui. Kas ypač svarbu, norint atrasti kas yra sveika ir naudinga sergančiajam, kad jis jaustųsi ne tik patogiai, bet ir galėtų kokybiškai išsimiegoti.