Filtruoti
 • , , ,

  Funkcinė slaugos lova

  819.99
 • , , , ,

  Neštuvai ligonio perkėlimui

  148.00
 • , , ,

  Funkcinė slaugos lova DALI

  729.99
 • , , ,

  Plati slaugos lova

  1,340.00

Slaugos lovos

Slaugos lovos skirtos pacientams, hospitalizuotiems specializuotų ligoninių standartiniuose ir specializuotuose skyriuose, slaugos namuose, socialinės globos įstaigose, pensionuose ir kt.

Pasikeitus sveikatos priežiūros filosofijai ir senstant visuomenei, siekiant padėti žmonėms, turintiems sveikatos problemų ir labai sudėtingų poreikių, slaugos lova tapo daug dažniau naudojama namuose.

Slaugos lovos, taip pat žinomos kaip profiliuotos lovos, gavo savo pavadinimą dėl tradicinės slaugos aplinkos, kurioje jos plačiai naudojamos, ir dėl funkcionalaus lovos profiliavimo rėmo, ant kurio padėtas čiužinys. 

Slaugos lovos yra mechaniniai medicinos prietaisai, kuriems reikalinga elektros srovė, kad būtų galima laisvai keisti profiliavimo funkcijas.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis slaugos lovą?

Slaugos lovos sveikatos priežiūros specialistų paprastai rekomenduojamos tiems, kurie turi didelių fizinių poreikių bet negali laisvai patys judėti, tai yra ligoniams ir neįgaliesiems ar žmonėms kuriems reikalinga reabilitacija. Tais atvejais, kai slaugos lovos naudotojui reikia pagalbos keičiant gulėjimo padėtį ar reikalinga pagalba atsistoti, įskaitant galimybę sėdėti, gebėjimas slaugos lovos naudotojui tai padaryti savarankiškai pasitelkiant slaugos lovos mechanizmą sumažina riziką susižeisti.

Renkantis slaugos lovą svarbu suprasti poreikius žmogaus, kuris naudos šią lovą: Ar vartotojui reikia dažnai išlipti iš lovos savarankiškai? Todėl svarbu atkreipti dėmesį į slaugos lovos turimas funkcijas.

Kokias funkcijas turi slaugos lova?

Turbūt svarbiausia slaugos lovos funkcija yra lovos atlošas.

 • Atlošas tikriausiai yra labiausiai atpažįstama slaugos lovos funkcija, nes ji yra labiausiai matoma ir plačiai naudojama. Gebėjimas lengvai pakeisti savo sėdėjimo / gulėjimo padėtį yra ne tik naudingas žmogaus fiziologiniams poreikiams atlikti bet ir sveikatai gerinti.

Funkcionalus lovos atlošas gali padėti kvėpuoti sergantiems lėtine kvėpavimo takų liga. Atlošo kampo didėjimas gali sumažinti spaudimą ir svorį ant krūtinės, be papildomų pastangų kad būtų lengviau krūtinei judėti aukštyn ir žemyn. Tyrimai taip pat rodo, kad gulėjimas ne mažiau kaip 30 laipsnių kampu gali sumažinti pneumonijos riziką. Gebėjimas savarankiškai valdyti lovos atlošo padėtį leidžia vartotojui užsiimti prasminga kasdienio gyvenimo veikla, pavyzdžiui, skaityti, žiūrėti televiziją, valgyti, gerti, kalbėti, ypač tiems, kurie didžiąją dienos dalį praleidžia lovoje.

 • Lovos aukščio reguliavimo funkcija. Gebėjimas reguliuoti lovos aukštį, kad atitiktų skirtingus poreikius, yra naudingas ne tik pacientui bet ir slaugytojui, ypač jei pacientas pats gali reguliuoti lovos aukščio padėtį.
 • Kojų pakėlimo funkcija yra ne visuose slaugos lovose, bet ši funkcija leidžia vartotojams lengvai pakelti kojas aukščiau galvos, kol lovos pagrindas išlieka plokščias.  Yra keletas medicininių priežasčių, kodėl tai gali būti reikalinga, tačiau pagrindinis privalumas yra galėti pastumti vartotoją atgal į lovą žymiai mažesnėmis pastangomis. Taip pat gebėjimas reguliuoti dubens, klubų ir kelių lenkimo kampą ir padėtį turi teigiamą poveikį laikysenai.

Be integruotų funkcijų, išvardintų aukščiau, slaugos lovos turi ir kitų galimų priedų kurie gali palengvinti ir pagerinti gyvenimo kokybę, įskaitant lovos bėgius ir papildomas atramos rankenas – visi šie priedai suteikia daugiau nepriklausomybės ir sumažina riziką susižeisti.