Filtruoti
 • , ,

  Ortopedinė pagalvė sėdėjimui deluxe

  29.99
 • , ,

  Elektrinis kojų – rankų treniruoklis

  114.99
 • , , ,

  Masažo ir akupunktūros kilimėlis LOUNGE 80х50

  19.00
 • , ,

  KOJŲ-RANKŲ TRENIRUOKLIS

  47.00
 • , ,

  Elektrinis kojų šildytuvas

  49.99
 • , , ,

  Masažo – akupunktūros volelis ir kilimėlis 55×40

  44.00
 • Pagalvė su nugaros ir galvos atrama COMFO-Plius

  29.99
 • , , , ,

  ECO masažo ir akupunktūros rinkinys 2

  95.99
 • ,

  Juosmens atrama

  5.99
 • , , ,

  ECO masažo ir akupunktūros rinkinys

  95.99
 • ,

  Rankų-kojų treniruoklis TIM-PLIUS

  49.99
 • , ,

  Jogos kilimėlis JOY

  35.00
 • , ,

  Masažo ir akupunktūros kilimėlis AIR 55×40

  19.00
 • , , ,

  Grikių lukštų pagalvė – volelis

  27.00
 • ,

  Kojų masažuoklis Pure-Fit

  68.00
 • , , ,

  Masažinis – akupunktūrinis volelis

  35.00
 • ,

  Kaklo masažuoklis Shiatsu

  49.99
 • ,

  Juosmens įtvaras (universalus)

  29.00

Sportui ir masažui

Daugiau žmonių kreipėsi į kineziterapeutus norėdami išlikti sveiki ir aktyvūs senstant. Fizinės terapijos įranga, skirta suaugusiųjų reabilitacijai ir kineziterapijai, įskaitant mankštos kamuolius, tempimo / pasipriešinimo gumos, masažo kilimėliai, jogos priemonės, voleliai yra puikūs reabilitacijos reikmenys namuose.

Nors yra daugybė situacijų, kai pacientai turėtų pasirinkti profesionalų kineziterapeuto konsultacijas ir pratimus atlikti prižiūrint profesionalams, tačiau yra situacijų, kai leidžiančių pacientams be priežiūros atlikti įvairius pratimus savo namuose. Žinoma, visuomet rekomenduojama pasitarti su kvalifikuotu specialistu, kad nustatytumėte savo fizinės terapijos poreikių specifiką.

Pacientai paprastai skatina imtis terapijos užsiėmimų namuose ir reguliariai praktikuoti individualizuotus pratimus, kad būtų optimizuotas sveikimas stiprinant raumenis ir sąnarius bei gerinant judrumą ir lankstumą. Reguliariai atsidavę terapijai, pacientai gali išvengti komplikacijų, galinčių atsirasti po traumų.

Nors yra daug pratimų, kuriuos galima atlikti naudojant tik savo svorį, tačiau visapusiškai atlikti mankštą namuose reikalinga reabilitacijai patariama turėti keleta reabilitacijai skirtų priemonių, kurios palengvins Jūsų gijimą.

Masažiniai – akupunktūriniai voleliai  nebėra laikomas tik mados reikalu, o suprantama jo nauda sveikatai ir laikomas vienu pagrindiniu elementu kiekvienuose namuose, kuriuose atliekama fizinės terapijos pratimai. Tinkamai ir dažnai naudojant voleliai gali padėti išvengti raumenų skausmų. Be to, naudojant masažinis – akupunktūrinius volelius padidėja kraujo tekėjimas ir taip  užtikrinamas didesnis judesių diapazonas, tuo pačiu sumažinant sužeidimų riziką ir sutrumpinant atsigavimo laiką. Masažiniai voleliai – tai prieinama alternatyva, lyginant su brangiomis masažo procedūromis ir vaistais. Rekomenduojama geresniems rezultatams pasiekti naudoti  jį kartu su masažiniu kilimėliu.

Masažo kilimėliai akupunktūros kilimeliuose yra keli šimtai plastikinių taškų, kurie spaudžia daugelį akupresūros taškų gale. Taip pat yra akupresūros pagalvių, kurias galima naudoti ant kaklo, galvos, rankų ar kojų. Šiuo metu daugelis žmonių naudoja akupunktūrinius kilimėlius nugaros ir galvos skausmams malšinti. Tyrimai rodo,kad masažinių kilimėlių dėka sumažėja nerimas, pagerėja miego kokybė, Akupunktūra veiksmingai gydo: lėtines kvėpavimo takų ligas, bronchinę astmą; virškinamojo trakto sutrikimus; įvairias neuralgijas (radikulitai, migrenos, trišakio neuralgija ir t.t.), širdies ritmo sutrikimus (neorganinės kilmės). Galite rinktis viso kūno ar tik tam tikros dalies, tarkim, pėdų, kurie padės pašalinti nuovargį.

Ypač rekomenduojamas yra pėdų masažas. Pėdos – kūno dalis, kuriose yra įvairių gyvybiškai svarbių taškų, kuriuos spausdami stimuliuoja visų žmogaus kūno organų darbą. Pavyzdžiui jogos kilimėliai FEEL masažinis kilimėlis lengvai pašalins kojų skausmą. Vykdydami kasdienes procedūras, ištempdami galūnes, pamiršite nugaros skausmus, kojų nuovargį, blogą miegą ir savijautą. Taip pat, naudojantis masažiniu kilimėliu galite: atsikratyti nuovargio ir skausmo kojose; nuimti nugaros įtampą; pagerinti kūno kraujotaką; palengvinti varikozės pasireiškimą pagerinti taisyklingą laikyseną.

Norint turėti sėkmingą reabilitaciją, būtina gerai išsimiegoti. Be to, miegame dažnai netaisyklingai ir to pasekoje varginame savo stuburą ir sprandą ir jaučiame skausmus tik atsikėlę. Norint išvengti skausmų ir turėti kokybišką miegą  jums padėti gali grikių lukštų pagalvė. Grikių lukštų pagalvė skirta žmonėms vertinantiems natūralumą. Ši pagalvė yra ortopedinės formos – su atskirta zona kaklui. Tokiu būdu sprandas ir kaklas geriau atsipalaiduoja. Pagalvės aukštį galima reguliuoti pagal kiekvieną individualiai,  nupilant dalį grikių lukštų.

 Reabilitacijos prekės internetu

MediPlius internetinėje parduotuvėje rasite priemonės reabilitacijai, kurios padės atsigauti po bet kokių sužalojimų. Rasite didžiulį asortimentą, kuris padės jums pasitempti, sustiprinti ir subalansuoti savo kelią į fizinę būklę, palengvinti kasdienybę. Sekite akcijas ir įsigykite internetu reabilitacijos prekės už geriausią kainą.