Filtruoti
 • , , ,

  Masažo – akupunktūros volelis ir kilimėlis 55×40

  44.00
 • , , ,

  Grikių lukštų pagalvė – volelis

  27.00
 • , , ,

  Masažinis – akupunktūrinis volelis

  35.00

Masažo voleliai

Vienas geriausių būdų suaktyvinti kraujotaką, sumažinti pavargusių kojų skausmą ar nutirpimo jausmą yra specialus masažo volelis. Juo galima patogiai naudotis kaip savimasažo priemone ir universaliai pritaikyti, atliekant įvairius pratimus. Be to, volelį galima naudoti ne vien masažui, bet ir kaip ortopedinę atramą, skirtą pavargusiais ir įsitempusiai nugarai ar kaklui atpalaiduoti.

Mūsų asortimente yra siūlomi įvairūs voleliai: su grikių lukštų užpildu arba akupunktūrinis variantas su aštriabriauniais dantukais, kurie leidžia išjudinti ir giliuosius audinius. Tai greita pagalba, kuri padeda atstatyti ne tik gyvybingumą, bet ir raumenų tonusą, nes jau po kelių seansų su voleliu, pajusite palengvėjimą. Savo patogumui, kartu su akupunktūriniu masažo voleliu galite naudoti ir specialų akupunktūrinį kilimėlį, kuris leis sustiprinti efektą ir jį pajausti visame kūne. Be to, ši procedūra yra labai sveika ir saugi, todėl puikiai tinka įvairaus amžiaus žmonėms.

Kaip išsirinkti masažo volelį?

Masažo volelį galite pasirinkti priklausomai nuo savo poreikių, jei norite stipresnio savimasažo ir gilesnio atpalaidavimo, tuomet rekomenduojama rinktis akupunktūrinį variantą. Jie norite švelnesnio masažo, tuomet puikiai tiks grikių lukštų užpildo volelis. Jums patikusį volelį, galite patogiai įsigyti internetu, šiek tiek pigiau nei jie parduodami kitose specializuotų prekių fizinėse parduotuvėse. Prieinama kaina ir aukšta kokybė yra ypač vertinama mūsų klientų mūsų siūlomus produktus. 

Kokia masažo volelio nauda?

Masažo volelis puikiai tinka neįgaliesiems ir senjorams, nes jis padeda greičiau atsistatyti raumenims, nes daro tiesioginį poveikį. Atpalaiduoja ne tik raumenis, bet ir jungiamuosius audinius, gerina kraujotaką ir limfos apytaką. Taip pat tinkamai parinkus fizinius pratimus, volelio pagalba galima palaipsniui padidinti kūno lankstumą ir mobilumą. Taip atsiranda judesių laisvumas, sumažėja nugaros skausmas ir sustingimo jausmas. 

 Reguliarus raumenų volavimas padeda atpalaiduoti užspaustas kūno vietas bei atpalaiduoja trigerinius taškus. Tuo tarpu, akupunktūrinis volelis suaktyvina tam tikrus taškus, kurie yra atsakingi už konkrečių organų veiklą. Akupunktūrinių taškų masažas suaktyvina kraujotaką, todėl jie yra geriau aprūpinami ne tik maistinėmis medžiagomis, bet ir deguonimi, kas leidžia žymiai geriau jaustis ir būti žvalesniems.