-40%

ECO masažo ir akupunktūros rinkinys 2

95.99

Aukščiausios kokybės masažo ir akupunktūros kilimėlis su pagalve ir krepšeliu. Pagamintas iš itin kokybiškų, ekologiškų, aplinkai nekenksmingų medžiagų, todėl šis akupunktūros rinkinys tarnaus Jums daug metų. Net 95% žmonių pajuto savijautos pagerėjima vos po keletos pagulėjimų.

 

Medžiaga: 100% natūralus linas

Kilimėlio užpildas: natūralus kokosų pluoštas

Pagalvės užpildas: grikių lūkštai

Akupunktūriniai žiedai aplinkai nekenksmingi iš HIPS plastiko.

 

Geriausia investicija į ilgesnį ir sveikesnį gyvenimą!

Peržiūrėti krepšelį

Aprašymas

PAŠALINKITE ĮTAMPA NATŪRALIU BŪDU: Pasinerkite į gilų poilsį po varginančios dienos su gamta! Atsigulkite ant aukščiausio lygio 44 x 74 cm taškinio masažo jogos kilimėlio ir leiskite lotoso žiedų smaigaliams stimuliuoti jūsų kūno slėgio taškus! Vos per 20–45 minutes šis taškinis masažas išvalys jūsų mintis, palengvins stresą, atstatys vidinę pusiausvyrą ir padės nusitaikyti į tikrąjį save. Kartu tai pašalins nugaros ir kaklo skausmą.

 

Akupunktūra veiksmingai gydo:

Lėtines kvėpavimo takų ligas, bronchinę astmą;
Virškinamojo trakto sutrikimus;
Stuburo, sąnarių ligas;
Alergiją, reumatą;
Padeda sureguliuoti kraujospūdį;
Sustiprina imuninę sistemą;
Rūkymas ir kitos priklausomybės;
Mažina dirglumą, nerimą, harmonizuoja vegetacinės nervų sistemos veiklą;
Įvairios kilmės skausmui malšinti;
Veiksminga gydant vaikus nuo naktinio nevalingo šlapinimosi;
Šalinant potrauminius pakitimus;
Įvairias neuralgijas (radikulitai, migrenos, trišakio neuralgija ir pan.);
Mėnesinių ciklo sutrikimus, skausmingas mėnesines;
Menopauzės simptomus;
Širdies ritmo sutrikimus (neorganinės kilmės);
Hipertenziją;
Hipotoniją;
Vegetacines krizes;
Pervargimą, nemigą;
Būkles po insulto – paralyžius, parezes.


 

Daugumai žmonių trūksta natūralios stimuliacijos


Nugaros, juosmens, kaklo, pečių, delnų ir pėdų srityse yra aktyvių taškų, kuriuos gamta sukūrė, kad jie būtų natūraliai stimuliuojami vaikštant basomis, ypač nelygiu paviršiumi ir akmenimis. Delnuose esantys taškai stimuliuojami atliekant bet kokį darbą rankomis. Deja, basomis šiais laikais žmogus beveik nevaikšto, taip pat beveik nedirba rankomis. Taip prarandama galimybė aktyviuosius taškus veikti natūraliai, specialiai nesistengiant.

 

Pagrindinė šių kilimėlių dalis – lotoso žiedo formos stimuliuojantys elementai, kurių kiekvienas turi 25 smailius lapelius. Šie lotoso žiedai liesdamiesi prie kūno mechaniškai veikia aktyvius taškus ir odos receptorius. Tai sukelia odos receptorių ir nervų galūnių dirginimą.

Pirmiausia toks mechaninis aktyviųjų taškų veikimas skatina geresnę kraujo apykaitą ir limfos tekėjimą toje srityje. Nugara atsigulus ant  akupunktūrinio taškinio masažo kilimėlio, pirmiausia jaučiamas nedidelis skausmas. Taip nutinka dėl per didelės nugaros raumenų įtampos. Atsipalaidavus skausmą pakeičia maloni šiluma, tarsi gulint ant karšto smėlio.