Masažinis – akupunktūrinis volelis

35.00

Norint atsipalaiduoti ir atsikratyti skausmo kaklo srityje, masažinis – akupunktūrinis volelis yra puikus pasirinkimas. Šis volelis – tai prieinama alternatyva, lyginant su brangiomis masažo procedūromis ir vaistais, ypač naudojant jį kartu su masažiniu kilimėliu.

Peržiūrėti krepšelį

Aprašymas

Masažinis – akupunktūrinis volelis

Norint atsipalaiduoti ir atsikratyti skausmo kaklo srityje, masažinis – akupunktūrinis volelis yra puikus pasirinkimas. Šį veiksmingą masažuoklį, skirtą daugeliui ligų gydyti ir jų profilaktikai, prieš 40 metų sukūrė Ivanas Kuznecovas.

Masažinis volelis – tai prieinama alternatyva, lyginant su brangiomis masažo procedūromis ir vaistais, ypač naudojant jį kartu su masažiniu kilimėliu.

Masažuoklio dygliai į stimuliuojamą kūno vietą skatina stipresnį kraujo antplūdį, tuomet joje išsiskiria į morfiną panaši medžiaga – endorfinas, kuri efektyviai mažina skausmą. Veikiant akupresūriniam kilimėliui, į nervų sistemą patenka endorfinų, kurie ir sumažina skausmingus pojūčius. Kitas svarbus poveikis – atsipalaidavimas, kuris ateina sustiprėjus kraujotakai, taip sušildant masažuojamą vietą. Be to, šis poveikis raminančiai veikia ir nervų galūnes.

Tam, kad akupunktūrinio masažo poveikis būtų maksimaliai stiprus, rekomenduojame kartu su po kaklu dedamu voleliu naudoti ir masažinį – akupunktūrinį kilimėlį. Šis komplektas tiks visai šeimai, o masažo poveikis išties maloniai nustebins.

Papildoma informacija

Volelio ilgis, cm

38

Volelio plotis, cm

13

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.


Būkite pirmas aprašęs “Masažinis – akupunktūrinis volelis”