Filtruoti
 • , , , ,

  UPVC plastikinis ranktūris 30 cm

  12.49
 • , , , ,

  UPVC plastikinis ranktūris 60 cm

  16.49
 • , , , ,

  UPVC plastikinis ranktūris 45 cm

  15.49
 • , , ,

  Tualeto turėklas / laikiklis

  49.00
 • , , ,

  Atlenkiamas ranktūris/laikiklis prie sienos

  58.99

Porankiai neįgaliesiems

Kiekvienas mūsų esame įpratę visus kasdienius darbus ir procedūras atlikinėti savarankiškai, pradedant apsilankymu tualete ar vonios kambaryje ir baigiant maisto gamyba. Deja, bet neįgaliesiems kai kurie iš šių darbu tampa tikra problema, tvarkantis su kasdieniniais buities darbais, kur jiems reikalinga pagalba. Turima omenyje, ne tik kitų žmonių dėmesį bei priežiūrą, bet ir įvairias priemones, kurios padeda sumažinti bejėgiškumo pojūtį ir suteikia žmonėms daugiau laisvės. Kone dažniausi sunkumai su kuriais susiduria neįgalieji ir senyvo amžiaus žmonės yra susiję su apsilankymu vonios kambaryje bei tualete. Tai yra patalpos, kuriose tenka lankytis bent kelis kartus per dieną, o norint, jose judėti kiek laisviau ir be kitų žmonių pagalbos, reikalingi porankiai ir kitos atramą suteikiančios priemonės.

Kodėl verta įrengti porankius neįgaliesiems?

Porankiai neįgaliesiems yra kone paprasčiausias būdas sukurti sąlygas, kuriose žmogus jaustųsi šiek tiek labiau savarankiškas ir galėtų atlikti vienokius ar kitokius darbus. Tokia slaugos priemonė gali būti montuojama ten, kur negalią arba traumą turintis žmogus susiduria su poreikiu atsiremti persikeliant iš vėžimėlio arba nesant galimybei naudotis ramentais. Jie ne tik leidžia žmonėms stengtis daugiau procedūrų atlikti savarankiškai, bet ir sukuria sąlygas papildomai judėti, kas savaime yra sveika ir rekomenduojama tiems, kas daug laiko praleidžia lovose arba vežimėliuose. 

Porankių populiarumas, įrenginėjant patalpas negalią turintiems žmonėms yra pagrindžiamas jų universalumu. Juos galima montuoti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai ar net pageidaujamu kampu. Jų kaina nėra aukšta, o tarnavimo laikas gan didelis. 

Kokia yra porankių neįgaliesiems nauda?

Porankiai yra labai universalios priemonės, neužimančios daug vietos ir kurias galima tvirtinti prie pačių įvairiausių paviršių. Sumontavus juos šalia klozeto arba kriauklės, galima įrengti šiuolaikinį sanitarinį mazgą, kuriame bus apjungti funkcionalumas ir patogumas, ir kurio naudojimasis būtų maksimaliai saugus ir paprastas net ir sunkiau judantiems žmonėms. 

Visiems, ieškantiems kur pirkti porankius neįgaliesiems pigiau, rekomenduojame pasinaudoti galimybe užsakyti šias prekes internetu iš mūsų elektroninės parduotuvės. Tai ne tik greitas būdas susipažinti su plačiu asortimentu, bet ir garantuotai patogesnis bei lengvesnis apsipirkimas. Mes ne tik pasiūlysim geriausias prekes, bet ir parekomenduosime labiausiai tinkančius gaminius kiekvieno kliento poreikiams.