Filtruoti
 • , , ,

  Medicininis čiužinys nuo pragulų atsiradimo G2

  149.99
 • , ,

  Čiužinys nuo pragulų atsiradimo su kompresoriumi BioFlote 2000

  59.99
 • ,

  Segmentinis poroloninis čiužinys nuo pragulų atsiradimo G7

  189.99
 • , ,

  Medicininis čiužinys nuo pragulų atsiradimo be užvalkalo

  139.99
 • , ,

  Čiužinys su kompresoriumi nuo pragulų atsiradimo ir gydymui BioFlote 3000

  159.00
 • , ,

  Čiužinys pragulų profilaktikai sunkiasvoriui

  339.00
 • Profesionalus čiužinys nuo pragulų SIDHIL

  750.00
 • , ,

  Poroloninis čiužinys pragulų profilaktikai

  274.00

Čiužiniai nuo Pragulų

Čiužiniai nuo pragulų yra būtini asmenims, kurie dienas leidžia patale, kadangi specialiai tam kurti čiužiniai padeda išvengti didesnių sveikatos problemų ir tuo pačiu taupo ligonį prižiūrinčio žmogaus laiką. Čiužiniai nuo pragulų gaminami naudojant inovatyviausias medžiagas, taip užtikrinama geriausia kūno kvėpavimo garantija, juolab, suteikiama galimybė pacientui jaustis patogiai, išvengiama alerginių reakcijų.

MediPlius čiužiniai nuo pragulų – geriausios kokybės, ištestuoti, pripažinti ne tik medikų, tačiau ir žmonių, kuriems dienas tenka „leisti“ ant tokio tipo čiužinių.

Čiužiniai nuo pragulų – dėl 100 priežasčių

Čiužiniai nuo pragulų rekomenduojami ne tik tiems  pacientams, kurie visiškai nejuda, tačiau ir tiems, kurie turi mobilumo galimybę, tačiau vistiek daug laiko praleidžia lovoje. Tai padeda išvengti atsiradusių žaizdų, juolab, suteikia galimybę odai kvėpuoti, tad žmogus geriau jaučiasi ne tik fiziškai, tačiau ir psichologiškai. Čiužiniai turi specialius užvalkalus, kurie greitai ir paprastai nuimami, gali ir turėtų būti kuo dažniau skalbiami aukštoje temperatūroje.

Čiužiniai slaugos lovoms pagal poreikius

Čiužiniai slaugos lovoms yra labai įvairūs, tad priklausomai nuo paciento būklės, taip pat įvertinus lovos matmenis – rinkitės labiausiai tinkamą. Jeigu čiužinys bus transportuojamas kartu su keliaujančiu pacientu – tokiu atveju įvertinkite ir čiužinuko svorį. Svarbus aspektas renkantis gali būti parolono tankis, kadangi tai lemia čiužinio kietumą, minkštumą.

Teikiama kompensacija naujo čiužinio ar pasėsto skirto praguloms išvengti įsigijimui

Jeigu norite gauti kompensaciją MediPlius čiužinio ar pripučiamo pasėsto įsigijimui – Jums reikia kreiptis į Techninės pagalbos neįgaliesiems centro teritorinį padalinį (pagal deklaruojamą gyvenamą vietą) bei sužinoti galimybes dėl kompensacijos gavimo Jūsų atveju. Skaityti daugiau

MediPlius čiužiniai nuo pragulų – paciento sveikata yra svarbiausia. Susisiekite: +37067070331 // info@mediplius.lt

 

Vienas iš svarbiausių dalykų, slaugant žmogų su negalia ar garbaus amžiaus senjorą, yra pasirūpinti komfortiška lova, kuri būtų ne tik patogi, bet palengvintų slaugą, dėl savo funkcijų. Todėl verta pasidomėti galimybėmis įsigyti specialų čiužinį, apsaugantį nuo pragulų, nes taip gydymas bus sklandesnis bei lengviau bus pasirūpinti, kad oda būtų sveika.  

Kokį čiužinį rinktis nuo pragulų? 

Čiužiniai nuo pragulų  išsiskiria ne tik savo struktūra, bet ir yra labai praktiški. Galima rinktis iš įvairių variantų, pavyzdžiui vienas iš natūraliausių – čiužiniai su grikių lukštų užpildu. Jie ne tik padeda apsaugoti žmogų su negalia, ligonį ar senjorą nuo pragulų, bet ir sukurti jam didesnį komfortą. Grikių lukštai yra ilgaamžiai, juose nesikaupia jokie parazitai ar dulkių erkutės. Be to, jie veikia ir terapiškai, veikdami nervų galūnėles bei receptorius, esančius mūsų odoje. Tokie mikroimpulsai, gerina kraujotaką, limfos apytaką, dėl ko sumažėja rizika atsirasti odos pažeidimams ir pragulų susiformavimui. Galima rinktis ir poroloninį čiužinį, kuris yra sudarytas iš skirtingų segmentinių zonų, padedančių sumažinti sąnarių apkrovas, kas aktualu ne tik neįgaliesiems, bet ir garbaus amžiaus žmonėms, taip pat gulint ant tokio čiužinio rečiau susidaro pragulos. Bene pačios efektyviausios priemonės, kurių dėka pragulų gydymas yra gana sėkmingas – oro kompresoriumi reguliuojami čiužiniai, kur oro slėgio pagalba galima keisti kūno padėtį ir pagal poreikį reguliuoti komforto lygį. Turint specialų čiužinį, slauga yra žymiai lengvesnė, o ir ligonis ar slaugomas žmogus jaučiasi mažiau sudirgęs.

Be to, yra galimybė specializuotus čiužinius nuo pragulų įsigyti pigiau, žemesne kaina, nes galima pasinaudoti jiems taikoma kompensacija. Apie kurią galite daugiau sužinoti, pasiteiravę Techninės pagalbos neįgaliesiems centro teritorinio padalinio (pagal deklaruojamą gyvenamą vietą) darbuotojų.

Visus mūsų asortimente esančius čiužinius nuo pragulų galite užsisakyti internetu, o mes pasirūpinsime operatyviu jų pristatymu, jūsų nurodytu adresu.

Čiužinio nuo pragulų nauda

Čiužinio nuo pragulų nauda yra nenuginčijama. Visų pirma dėl to, kad tai ne tik efektyvi pagalba slaugančiajam, kuriam ši priemonė padeda pasirūpinti, kad pragulos netaptų problema, bet ir kokybiškesnio miego bei kasdieninio gyvenimo komforto garantija sergančiajam.