Filtruoti
  • , ,

    Pažastinių ramentų pora

    35.00

Pažastiniai ramentai

Pažastiniai ramentai yra viena populiariausių ortopedinių priemonių, kuri padeda ne tik lengviau grįžti į normalų gyvenimo ritmą, atsistatant po įvairių traumų, bet ir kompensuoti judėjimo sunkumus. Kas labai aktualu senjorams ir neįgaliesiems, kuriems reikalinga papildoma stabili atrama. Mūsų siūlomi pažastiniai ramentai, pagaminti iš aliuminio, todėl jie yra lengvi ir lengvai reguliuojami, atsižvelgiant į jais besinaudojančio žmogaus ūgį. Šių ramentų pagalba svorio balansas pasiskirsto taip, kad kūną valdyti ir judėti galima plaštakomis remiantis į ramentų rankenas. Atkreipiame dėmesį, jog atraminės ramentų dalys yra ergonomiškos, neslystančios ir šiek tiek paminkštintos, kad nesusidarytų nuospaudos. 

Kaip išsirinkti pažastinius ramentus? 

Atsižvelgiant į fizinį pajėgumą, svarbu parinkti tinkamiausią ramentų rūšį – pažastinius arba alkūninius. Pasirinkus pažastinius ramentus, svarbu, kad jie nebūtų per aukšti ar per žemi, nes kitaip raumenys bus įsitempę ir išsivystys ydinga laikysena, kurią bus sunku ištaisyti. 

Svarbu, kad pažastiniai ramentai būtų parinkti tinkamai, kad jais naudotos nekiltų sunkumų ir nepatirtumėte rankų traumų, tokių kaip sausgyslių patempimai ar nuospaudos. Labai svarbu, reguliuoti ramentus taip, kad jie ne tik tiktų pagal ūgį jais besinaudosiančiam žmogui, bet ir būtų patogūs, niekur netrintų ir nespaustų, nes pažastys yra pakankamai jautrios kūno vietos. Reikalingo dydžio pažastinius ramentus, galite patogiai įsigyti mūsų parduotuvėje internetu, žemesne kaina, pigiau nei juos siūlo kitos specializuotos fizinės parduotuvės.

Kokia pažastinių ramentų nauda?

Pažastiniai ramentai, visų pirma yra labai svarbi pagalba, judėjimo problemų turintiems žmonėms. Šių ramentų dėka, jie gali būti labiau savarankiški ir pasirūpinti bent minimaliomis savo asmeninėmis reikmėmis. Be to, judėti yra sveika, nes dirba ne tik kojos, bet ir visi kūno raumenys, o tai reiškia, kad aktyvinama kraujotaka ir kvėpavimo sistema, leidžianti išvengti įvairių komplikacijų, susijusių su raumenų atrofija ar venų tromboze. Papildomai gerėja ir psichoemocinė sveikata, nes judėdamas žmogus, gali megzti socialinius ryšius, domėtis aplinka ir praskaidrinti savo kasdienybę, sužinodamas ką nors nauja, ko dažnai pritrūksta, gulint ligos patale. Ne veltui yra sakoma, jog žmogus yra sutvertas judėti, o ne sėdėti vienoje vietoje!