Filtruoti
 • , ,

  Alkūninis ramentas

  20.00
 • ,

  Alkūninių ramentų pora

  35.00
 • , ,

  Alkūninių ramentų pora su alkūnės laikikliu

  36.00
 • ,

  Vaikiški alkūniniai ramentai

  32.00

Alkūniniai ramentai

Gydantis po galūnių traumų, reabilitacijos ar esant sunkiems judėjimo funkcijos sutrikimams, svarbu ne tik saugiai judėti, bet ir po truputį, pagal savo galimybes, būti fiziškai aktyvesniais. Tai padaryti padės alkūniniai ramentai, kurie ne tik leis stabiliai stovėti, bet ir neprarasti judėjimo funkcijos. 

Alkūniniai ramentai yra ne tik lengvesni ir kompaktiškesni nei pažastiniai ramentai, bet ir estetiškai geriau atrodo. Priklausomai nuo jūsų poreikių ir sveikatos būklės, galite rinktis  tik vieną alkūninį ramentą, kuris puikiai atstos įprastą lazdelę arba ramentų porą. Jie yra reguliuojami pagal žmogaus ūgį ir alkūnės aukštį. Tad galima visai nesudėtingai juos reguliuoti savarankiškai, be jokių specialių įrankių ar instrukcijų skaitymo.  

Kaip išsirinkti alkūninius ramentus?

Alkūninius ramentus galima patogiai išsirinkti internetu ir įsigyti pigiau, žemesne kaina, nei ją siūlo kitos specializuotos fizinės parduotuvės. Alkūniniai ramentai gali būti dviejų tipų: uždari arba atviri. Atviri prilaiko alkūnę puslankiu, o uždari apgaubia ir prilaiko dilbį, tad labiau tinka sunkiau vaikštantiems žmonėms. Su jais senesnio amžiaus žmonėms yra ne tik lengviau judėti, bet ir savarankiškai tvarkyti kasdieninėse situacijose, kuomet tenka atidaryti duris, pasinaudoti tualetu ar prireikus, turėti stabilią atramą. Dauguma jų, nenori pripažinti, kad jiems yra sunku ir reikalinga pagalba, dėl to alkūniniai ramentai yra puiki pagalbinė priemonė, padedanti jaustis nepriklausomais nuo kitų, tiek fiziškai, tiek emociškai. 

Kokia yra alkūninių ramentų nauda?

Alkūniniai ramentai puikiai tinka senjorams ir neįgaliesiems, nes jie padeda išlikti fiziškai aktyviems ir kiek įmanoma judėti, nors ir su ramentų pagalba. Po įvairių lėtinių ligų paūmėjimų, širdies nepakankamumo, negalios ar patirtų trauma, rekomenduojama kiek įmanoma judėti, nes tai yra sveika, ne tik fiziškai, bet ir emociškai, kas labai svarbu pasitikėjimui savo jėgomis. Taip po truputį treniruojantis, galima ne tik atstatyti judėjimo funkciją, bet pritaikius fizinius pratimus, galima sugrąžinti sąnarių lankstumą, raumenų tonusą, kas užtikrina venų trombozės ar raumenų atrofijos prevenciją. Kitas svarbus dalykas, ką suteikia alkūniniai ramentai, tai yra saugumo jausmas, kuris yra be galo svarbus, žengiant pirmuosius žingsnius, sveikimo procese.