PIGU

Plati slaugos lova sunkiasvoriui + med. čiužinys (komplektas)

1,740.00

Plati slaugos lova sunkiasvoriui su specialiu čiužiniu karpyto paralono su medicininiu užvalkalu nuo pragulų atsiradimo. Medicinis čiužinys pagamintas iš didelio tankio itin kokybiško paralono, kuris maksimaliai sumažina pragulų atsiradimą ir atlaiko net iki 200kg svorį. (galime pasiūlyti čiužinį, kuris atlaiko iki 240kg svorį, čiužinio kaina +35 eurai)

 

Lovos konstrukcija pagaminta iš metalinių dažytų profilių. Gulimasis paviršius metalinis, sudarytas iš keturių dalių, su laikikliais čiužiniui. Lovos aukštis, nugaros ir šlaunų atramų kampai reguliuojami elektriniu būdu. Maksimali lovos apkrova 250 kg.

 

 

Išduodame dokumentus kompensacijai gauti:

  • Atitikties deklaracija CE
  • Garantija
  • Sąskaita faktūra

 

Pristatymas per 2-4 darbo dienas.

Produkto kodas: ALLURA+MED Kategorijos: , , ,
Išvalyti
Peržiūrėti krepšelį

Aprašymas

Kokybiška, ypač patogi, ilgaamžė, moderni, stilinga, atitinkanti aukščiausius higienos standartus ir lengvai prižiūrima  slaugos lova ALLURA II 100 – teisingas ir praktiškas pasirinkimas, garantuojantis besinaudojančio lova patogumą, lengvinantis slaugančiojo kasdienybę! Puikus kainos ir kokybės santykis! Gulimosios dalies matmenis galima rinktis iš daugelio variantų, todėl ši lova tinkama įvairių fizinių duomenų naudotojui! Dėl plačios gulimosios dalies  ir didelės leidžiamos  apkrovos ALLURA II serijos lovos  taip pat tinka sunkesniems žmonėms!

Didžiausia lovos ALLURA II 100 apkrova – 250 kg. Ši lova tinka tik suaugusiems pacientams, kurių ūgis yra ne žemesnis kaip 146 cm, o svoris ne  mažesnis nei 40 kg. Lovos gulimojo paviršiaus aukštis (36 – 80 cm), nugaros ir šlaunų  atramų kampai reguliuojami elektra( naudojant papildomą „Rastomat“ atramą blauzdas  galima pakelti rankiniu būdu). Lova valdoma pulteliu, leidžiančiu blokuoti pasirinktas funkcijas. Dėl ilgo laido pultelį patogu naudoti iš bet kurios lovos pusės. Žemiausia lovos padėtis užtikrina naudotojo saugumą ir mažina kritimo traumų galimybę, o lengvai reguliuojamas lovos aukštis leidžia slaugytojams pasirinkti saugiausią poziciją savo nugarai. Patogi sėdėjimo padėtis lovoje palengvina kvėpavimą ir sumažina plaučių aspiracijos riziką valgio metu.

Lovos rėmas pagamintas iš metalinių, dažytų profilių. Gulimasis paviršius – metalinis, sudarytas iš keturių dalių, su laikikliais čiužiniui.  Lovos galai pagaminti iš laminuotos medžio drožlių plokštės. Visos medinės lovos dalys – buko spalvos. Visi lovos paviršiai pripažinti saugiais sąlyčiui su oda. Lova turi keturis tvirtus 10 cm skersmens  ratukus su individualiais stabdžiais, garantuojančiais stabilią fiksaciją. Galvūgalyje yra specialios kišenės pasikėlimo rankenai įstatyti. Į lovos komplektaciją įeina: nuleidžiami, vientisi mediniai šoniniai turėklai iš abiejų lovos pusių ir pasikėlimo rankena. „Easy click“ sistema – užtikrintas apsauginių turėklų pakėlimas per kelias sekundes!

Kiekviena slaugos lova ALLURA II 100 gamykloje patikrinama, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Lova  surenkama lengvai,  greitai ir be specialių įrankių pagalbos. Kid-Man™ atstovai gali nemokamai ją surinkti arba apmokyti klientus, kaip tai padaryti savarankiškai

 

Medicininio čiužinio informacija.

Šis patogus čiužinys pragulų profilaktikai VISKO-2 su ilgaamžiu, minkštu, puikiai prisitaikančiu viskoelastiniu porolonu skirtas ligoniams, turintiems aukštą pragulų riziką. Čiužinys pagamintas iš dviejų skirtingo tankio ir rūšių porolono sluoksnių: viršutinis – viskoelastinis porolonas, apatinis – stabilumą užtikrinantis, ypač didelio tankio porolonas. Viršutinis viskoelastinio porolono sluoksnis profiliuotas 6×6 cm kubeliais. Išpjovos užtikrina laisvą oro cirkuliaciją, todėl tarp gulinčiojo odos ir gulimojo paviršiaus nesikaupia drėgmė bei mažiau spaudžiami minkštieji kūno audiniai.

Į čiužinio komplektaciją įeina medicininis užvalkalas, tampriai dengiantis čiužinį iš visų pusių. Audinys pagamintas iš skysčiams nelaidžios, higieniškos, orui pralaidžios medžiagos. Unikalios audinio savybės neleidžia daugintis bakterijoms, užvalkalas atsparus ugniai, pasižymi ilgu eksploatacijos laiku. Užtrauktuko ilgis – iš dviejų užvalkalo pusių („L“ formos) su apsauginiu atvartu, neleidžiančiu per užtrauktuką į čiužinio vidų prasiskverbti skysčiams. Užvalkalo kampai sutvirtinti papildomomis siūlėmis.

Kiekvienas čiužinys gamykloje patikrinamas, todėl vartotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys.

Papildoma informacija

Slaugos lovos ir čiužinio dydis:

200 x 100, 200 x 120, 220 x 100, 220 x 120