Pervežimo vežimėlis LIGHTMAN TRAVEL

262.00

Tvirtos ir patikimos konstrukcijos universalus neįgaliojo vežimėlis, pritaikytas asmenims, kurių svoris iki 120 kg. Konstrukcija aliuminė, dažyta, su kryžme, todėl vežimėlis lengvai suglaudžiamas ir yra patogus transportavimui. Suglausto vežimėlio plotis tik 32 cm,. Vežimėlio sėdynė ir nugaros atrama paminkštinta. Vežimėlyje sumontuota dviguba stabdžių sistema – palydovo ir paciento. Rankų atramos pakeliamos. Nuimamos, pasukamos į šonus, reguliuojamo aukščio pėdų atramos su kulnų palaikymo dirželiu. Priekiniai ratai iš minkštos medžiagos monolitiniai (PU), galiniai ratai pripučiami. Komplektuojama su pasėstu.

 

 

Išduodame dokumentus kompensacijai gauti:

  • Atitikties deklaracija CE
  • Garantija
  • Sąskaita faktūra

Jei reikalingi dokumentai, parašykite užsakymo pastaboje „reikalingi dokumentai kompensacijai Vardas Pavardė (kam priklauso)“.

Norint atgauti pinigus už prekes Jums reikia:

  • Šeimos gydytojo siuntimo
  • Dokumentų iš mūsų (kuriuos pridėsime, jei parašysite pastaboje)
  • Kreiptis į techninės pagalbos neįgaliesiems centrą dėl prekių kompensavimo. Daugiau informacijos rasite www.tpnc.lt . Kompensacija 100% sumos.

Prekes galite nusipirkti dabar, o siuntimo gydytojos paprašyti vėliau.

 

Pristatymas per 2-4 darbo dienas.

Išvalyti
Peržiūrėti krepšelį

Aprašymas

Apvaliame lipduke ant porankio bei ant metalinės kryžmės, esančios po vežimėlio sėdyne, įrašytas skaičius (pvz. 46) nurodo, kad vežimėlio sėdynės plotis yra 46 cm. Vežimėlio atlošas ir sėdynė – nailoniniai,  paminkštinti, nuimami, skalbiami skalbimo mašinoje. Atlošo aukštis – 45 cm, sėdynės gylis – 41 cm. Nuimami, pasukami į šonus, reguliuojamo aukščio ( 34 – 45 cm) pakojai su nuimamu kulnų palaikymo dirželiu. Priekiniai ratai – iš minkštos medžiagos, monolitiniai (nepripučiami),  19×5  cm, galiniai – pripučiami, 31 cm. Siekdami užtikrinti saugumą periodiškai tikrinkite oro slėgį galinėse padangose. Komplektacijoje – 4 cm pasėstas, pompa, reguliavimo įrankių rinkinys, naudojimo instrukcija lietuvių kalba.

Šios judėjimo priemonės konstrukcija aliumininė, dažyta, su kryžme, todėl vežimėlis lengvai suglaudžiamas, jį patogu gabenti. Suglausto vežimėlio plotis – tik 32 cm. Norėdami išskleisti vežimėlį, spauskite sėdynės skersinius į apačią tol, kol sėdynė visiškai išsities. Norėdami suskleisti vežimėlį, pirmiausia, nuimkite arba pakelkite pakojus. Paėmę sėdynę už kraštų kelkite į viršų tol, kol vežimėlis pilnai susiskleis.  Norėdami įlipti ar išlipti iš vežimėlio visada pasukite pakojus į šonus ar pakelkite juos į viršų.

Vežimėlio porankiai (aukštis su pasėstu – 21,5 cm) yra pakeliami. Rekomenduojame juos pakelti sėdantis į/iš vežimėlio iš šono. Važinėjant porankiai turi būti fiksuoti.

Vežimėlyje sumontuota dviguba stabdžių sistema – palydovo ir naudotojo.  Ant stūmimo rankenų sumontuoti palydovui skirti stabdžiai gali sulėtinti vežimėlio greitį (ypač leidžiantis nuokalne) arba visiškai užblokuoti galinius ratus. Norėdami sulėtinti vežimėlį abiejomis rankomis vienu metu pakelkite stabdžių rankenėles į viršų. Norėdami  užfiksuoti galinius ratus, kai stabdžių rankenėlės viršutinėje padėtyje, nulenkite žemyn laikiklius, esančius žemiau stabdžių rankenėlių. Vežimėlio naudotojo stabdžiai sumontuoti iš abiejų vežimėlio pusių virš galinių ratų, įjungiami ar išjungiami naudojantis specialia rankenėle. Norėdami įjungti stovėjimo stabdį stumkite rankenėlę nuo savęs, norėdami jį išjungti  ir judėti rankenėlę patraukite į save. Stovėjimo stabdis privalo būti įjungtas sėdantis į vėžimėlį ar keliantis iš jo, tačiau juo negalima mažinti greičio.

Vežimėlis parduodamas pilnai surinktas – tereikia įstatyti pakojus. Prieš naudojimą visuomet įsitikinkite, kad pakojai tvirtai laikosi. Išpakavę vežimėlį, išsaugokite jam skirtą dėžę.

Kiekvienas pervežimo vežimėlis LIGHTMAN TRAVEL gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Vežimėlį rekomenduojama laikyti sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, periodiškai drėgnai valyti nenaudojant agresyvių valiklių arba apkloti. Vežimėlis turi būti reguliariai tikrinamas, taip garantuojant naudotojo saugumą ir patogumą.

Priemonei suteikiama 24 mėnesių garantija (išskyrus priekinius ir galinius ratus) nuo įsigijimo dienos.

Papildoma informacija

Sėdimosios dalies plotis

38 cm, 41 cm, 43 cm, 46 cm, 48 cm, 51 cm