Siauras neįgaliojo vežimėlis

269.99

Tvirtos ir patikimos konstrukcijos universalus neįgaliojo vežimėlis, pritaikytas asmenims, kurių svoris iki 120 kg.

Bendras vežimėlio plotis: 61 cm

Vežimėlio sėdynės plotis: 41 cm

Išduodame dokumentus kompensacijai gauti, jei reikalingi dokumentai, parašykite užsakymo pastaboje.

 

 

 

Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų.

Peržiūrėti krepšelį

Aprašymas

Siauras neįgaliojo vežimėlis

 

Universalus, tvirtos ir patikimos konstrukcijos neįgaliojo vežimėlis STEELMAN START pritaikytas asmenims iki 120 kg svorio, turintiems laikinų ar ilgalaikių mobilumo problemų. Vežimėlį galima naudoti tiek patalpoje, tiek lauke, savarankiškai judėti sukant metalinius varymo lankus, esančius šalia galinių ratų. Esant reikalui, vežimėlis gali būti varomas palydovo, naudojantis stūmimo rankenomis, sumontuotomis virš atlošo.

Apvaliame lipduke ant porankio įrašytas skaičius nurodo, kad vežimėlio sėdynės plotis yra 41 cm. Šios judėjimo priemonės konstrukcija metalinė, dažyta, su kryžme, todėl vežimėlis lengvai suglaudžiamas ir patogus transportavimui. Suglausto vežimėlio plotis – tik 26 cm, atlošo aukštis – 40,5 cm, sėdynės gylis – 41 cm. Vežimėlio sėdynė ir atlošas – paminkštinti. Rankų porankiai atlenkiami ir nuimami naudojant fiksatorius, atstumas tarp porankių ir sėdynės – 22 cm. Nuimami, pasukami į šonus, reguliuojamo aukščio pakojai su nuimamu blauzdų palaikymo dirželiu. Greitos fiksacijos galiniai ratai – nepripučiami, varymo lankai ir ratlankiai – aliumininiai. Priekinių ratų dydis – 20×5 cm, galinių ratų – 61 cm. Rimties stabdžiai – iš abiejų vežimėlio pusių. Vežimėlio komplektacijoje yra atšvaitai, reguliavimo raktas, naudojimo.

Stovėjimo stabdis privalo būti įjungtas sėdantis į vėžimėlį ar keliantis iš jo, tačiau juo negalima mažinti greičio. Vežimėlis parduodamas pilnai surinktas – tereikia įstatyti pakojus. Prieš naudojimą visuomet įsitikinkite, kad pakojai tvirtai laikosi.

Kiekvienas vežimėlis STEELMAN START gamykloje patikrinamas, todėl vartotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Vežimėlį rekomenduojama laikyti sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, periodiškai drėgnai valyti nenaudojant agresyvių valiklių arba apkloti.

Priemonei suteikiama 24 mėnesių garantija (išskyrus priekinius ir galinius ratus) nuo įsigijimo dienos.

Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas Jūsų saugumui!

Papildoma informacija

Maksimali apkrova, kg

120

Vežimėlio svoris, kg

18.2

Bendras aukštis, cm

90.5

Bendras ilgis, cm

105

Sėdynės aukštis, cm

50

Sėdynės plotis, cm

41

Sėdynės gylis, cm

41