-13%

Neįgaliojo Vežimėlis Steelman EKO

175.00

Universalus, sulankstomas neįgaliojo vežimėlis Steelman EKO, tai ekonominis modelis, idealiai tinkantis, kas vežimėliu naudosis nedaug ir nenori išleisti daug pinigų. Tvirtos ir patikimos konstrukcijos neįgaliojo vežimėlis pritaikytas asmenims iki 120 kg svorio.

 

 

Išduodame dokumentus kompensacijai gauti, jei reikalingi dokumentai, parašykite užsakymo pastaboje.

 

 

Pristatymas per 1-2 darbo dienas.

Peržiūrėti krepšelį

Aprašymas

Vežimėlį galima naudoti tiek patalpoje, tiek lauke, savarankiškai judėti sukant metalinius varymo lankus, esančius šalia galinių ratų. Esant reikalui, vežimėlis gali būti varomas palydovo, naudojantis stūmimo rankenomis, sumontuotomis virš atlošo.
Apvaliame lipduke ant porankio įrašytas skaičius (pvz. 46) nurodo, kad vežimėlio sėdynės plotis yra 46 cm. Šios judėjimo priemonės konstrukcija metalinė, dažyta, su kryžme, todėl vežimėlis lengvai suglaudžiamas ir patogus transportavimui. Suglausto vežimėlio plotis – tik 26 cm, atlošo aukštis – 40,5 cm, sėdynės gylis – 41 cm. Vežimėlio sėdynė ir atlošas – paminkštinti. Rankų atramos fiksuotos prie rėmo, atstumas tarp porankių ir sėdynės – 22 cm. Reguliuojamo aukščio pakojai su nuimamu blauzdų palaikymo dirželiu. Galiniai ratai – nepripučiami, varymo lankai ir ratlankiai – aliumininiai. Priekinių ratų dydis – 20×2,5 cm, galinių ratų – 61 cm. Rimties stabdžiai – iš abiejų vežimėlio pusių. Vežimėlio komplektacijoje yra naudojimo ir priežiūros instrukcija lietuvių kalba.
Stovėjimo stabdis privalo būti įjungtas sėdantis į vėžimėlį ar keliantis iš jo, tačiau juo negalima mažinti greičio. Vežimėlis parduodamas pilnai surinktas – tereikia įstatyti pakojus. Prieš naudojimą visuomet įsitikinkite, kad pakojai tvirtai laikosi.
Kiekvienas vežimėlis STEELMAN EKO gamykloje patikrinamas, todėl vartotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Vežimėlį rekomenduojama laikyti sausoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, periodiškai drėgnai valyti nenaudojant agresyvių valiklių arba apkloti.
Priemonei suteikiama 24 mėnesių garantija (išskyrus priekinius ir galinius ratus) nuo įsigijimo dienos.
Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas Jūsų saugumui!

 

 

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 120
Svoris, kg 18
Bendras plotis, cm 65
Bendras ilgis, cm 105
Sėdynės aukštis, cm 50
Sėdynės plotis, cm 46
Sėdynės gylis, cm 41
Nugaros atramos aukštis, cm 42

 

Papildoma informacija

Svoris 19 kg
Išmatavimai 100 × 100 × 100 cm