Funkcinės Lovos | Slaugos Lovos

Slaugos lovos sukurtos specialiai žmonėms, kuriems reikalinga nuolatinė priežiūra. Tai lovos, kurios vertinamos ne tik dėl patogumo, kuriuo džiaugiasi pacientai, tačiau ir džiugina ir prižiūrintį personalą, kuriam kokybiška ir funkcionali lova padeda sutaupyti daug laiko ir paprasčiau atlikti tam tikrus asmens priežiūros darbus. Skiriantis lovų funkcionalumui – skiriasi ir galimybės, tad susipažinkite su pasiūla ir pasirinkite tinkamiausią.

MediPlius slaugos lovos – patogesnei ir saugesnei paciento priežiūrai.

Funkcinės lovos – ir reabilitacijai

Slaugos lovos yra aktualios ne tik tada, kai žmogus turi ribotą mobilumo galimybę, tačiau ir tada, kai jis yra sveikimo procese po tam tikros ligos. Svarbiausia susipažinti su skirtingomis lovų funkcijomis, kad pavyktų pasirinkti tą, kuri labiausiai tinka ir padeda atlikti tam tikrus darbus.  Funkcinių lovų rėmas yra metalinis, tad jos – labai tvirtos, puikiai išlaiko didelius svorius, yra funkcionalios, tinka skirtingo sudėjimo pacientams, tad gali būti naudojamos daugelį metų.

Slaugos lovos: kokią pasirinkti?

Skirtingos slaugos lovos pasižymi skirtingomis charakteristikomis, kurios garantuoja, kad pacientas net ir ilgo gulėjimo metu jausis gerai ir patogiai. Ieškodami Jums labiausiai tinkamos lovos, svarbiausia, įvertinkite maksimalią pakrovą, kuri dažniausiai siekia net 190 kg. Taip pat susipažinkite su lovos matmenimis, aktualu, kai pacientas yra labai aukštas. Žinoma, įvertinkite, kokias pozicijas lova atlieka, kaip ji gali keisti savo padėtį, galiausiai, susipažinkite su komplektacija ir lovos surinkimo galimybėmis.

MediPlius slaugos lovos – patogumui, saugumui, taupantiems laiką. Susisiekite: +37067070331 // info@mediplius.lt

 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Funkcinė slaugos lova

  Funkcinė slaugos lova 1
  Funkcinė slaugos lova 2

  Funkcinė slaugos lova

  Produkto savybės:

  • Maksimali apkrova: 185 kg
  • Gulimos dalies matmenys: 200 x 90 cm
  • Bendras plotis: 101 cm
  • Bendras ilgis: 212 cm
  749.00
 • Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį::

  Plati slaugos lova

  Plati slaugos lova
  Plati slaugos lovaPlati slaugos lova

  Plati slaugos lova

  Lovos konstrukcija pagaminta iš metalinių dažytų profilių. Gulimasis paviršius metalinis, sudarytas iš keturių dalių, su laikikliais čiužiniui. Lovos aukštis, nugaros ir šlaunų atramų kampai reguliuojami elektriniu būdu. Maksimali lovos apkrova 250 kg.

  1,490.00
0
  0
  Mano prekių krepšelis
  Tavo prekių krepšelis tuščiasToliau apsipirkinėti