-12%

Universalus sulankstomas neįgaliojo vežimėlis

244.99

Tvirtos ir patikimos konstrukcijos universalus sulankstomas neįgaliojo vežimėlis, pritaikytas asmenims, kurių svoris iki 125 kg.

Bendras vežimėlio plotis: 65 cm

Vežimėlio sėdynės plotis: 45 cm

 

Itin paprastas naudojimas, pritaikytas lengvai transportuoti automobiliu. (susilanksto, nusiema kojų atramos)

Peržiūrėti krepšelį

Aprašymas

Sulankstomas neįgaliojo vežimėlis

 

Universalus, tvirtos ir patikimos konstrukcijos neįgaliojo vežimėlis STEELMAN START pritaikytas asmenims iki 125 kg svorio, turintiems laikinų ar ilgalaikių mobilumo problemų. Vežimėlį galima naudoti tiek patalpoje, tiek lauke, savarankiškai judėti sukant metalinius varymo lankus, esančius šalia galinių ratų. Esant reikalui, vežimėlis gali būti varomas palydovo, naudojantis stūmimo rankenomis, sumontuotomis virš atlošo.

Apvaliame lipduke ant porankio įrašytas skaičius nurodo, kad vežimėlio sėdynės plotis yra 45 cm. Šios judėjimo priemonės konstrukcija metalinė, dažyta, su kryžme, todėl vežimėlis lengvai suglaudžiamas ir patogus transportavimui. Suglausto vežimėlio plotis – tik 26 cm, atlošo aukštis – 40,5 cm, sėdynės gylis – 41 cm. Vežimėlio sėdynė ir atlošas – paminkštinti. Rankų porankiai atlenkiami ir nuimami naudojant fiksatorius, atstumas tarp porankių ir sėdynės – 22 cm. Nuimami, pasukami į šonus, reguliuojamo aukščio pakojai su nuimamu blauzdų palaikymo dirželiu. Greitos fiksacijos galiniai ratai – nepripučiami, varymo lankai ir ratlankiai – aliumininiai. Priekinių ratų dydis – 20×5 cm, galinių ratų – 61 cm. Rimties stabdžiai – iš abiejų vežimėlio pusių. Vežimėlio komplektacijoje yra atšvaitai, reguliavimo raktas, naudojimo.

Stovėjimo stabdis privalo būti įjungtas sėdantis į vėžimėlį ar keliantis iš jo, tačiau juo negalima mažinti greičio. Vežimėlis parduodamas pilnai surinktas – tereikia įstatyti pakojus. Prieš naudojimą visuomet įsitikinkite, kad pakojai tvirtai laikosi.