-12%

Itin lengva sulankstoma vaikštynė su priekiniais ratukais

49.99

Lengvasvorė sulankstoma vaikštynė su priekiniais ratukais. Pagaminta iš aliuminio, padengtų blizgančia anodine danga. Aukštis reguliuojamas atsižvelgiant į žmogaus ūgį.

 

 

Išduodame dokumentus kompensacijai gauti, jei reikalingi dokumentai, parašykite užsakymo pastaboje.

 

 

Pristatymas per 1-2 darbo dienas.

Produkto kodas: 01-3016W5 Kategorijos: , ,
Peržiūrėti krepšelį

Aprašymas

Šis lengvas vaikščiojimo rėmas su ratukais skirtas laikinos ar ilgalaikės judamojo-atramos aparato disfunkcijos kompensavimui, pritaikytas kasdieniam judėjimui patalpoje ar lauke naudotojui iki 130 kg svorio.

Rėmas turi priekinius 12,5 cm ratukus, parduodamas pilnai surinktas ir paruoštas naudojimui. Norėdami jį išskleisti laikykite už paminkštintų atramų rankoms ir palengva lenkite abi atramas į priešingas puses, kol išgirsite spragtelėjimą ir rėmas įgaus pusapvalę formą. Suskleisdami rėmą nuspauskite viršuje esantį plastikinį laikiklį ir užlenkite į vidų abi rėmo puses. Eidami šiek tiek pakelkite galines rėmo kojas ir stumkite. Stenkitės stovėti tiesiai, simetriškai.

Rėmas pagamintas iš aliuminio vamzdžių, padengtų blizgančia anodine danga. Rėmo kojelės – su guminiais, neslystančiais ir grindų nebraižančiais antgaliais. Aukštį nuo grindų iki laikymosi rankenos dalies (2,5 cm intervalais) reikia nustatyti tokį, kad rankos būtų šiek tiek sulenktos per alkūnes – tai galima patogiai padaryti vienu mygtuko paspaudimu.

Duomenys
Maksimali apkrova, kg 130
Svoris, kg 3.1
Bendras aukštis, cm 82-100
Bendras plotis, cm 50
Bendras ilgis, cm 51