Funkcinis neįgaliojo vežimėlis ALH008

539.00

Funkcinis neįgaliojo vežimėlis pagamintas iš patvaraus aliuminio rėmo – vežimėlis, kuris stabilizuoja galvą ir nugarą. Neįgaliojo vežimėlis pirmiausia skirtas pacientams, sergantiems visų rūšių neurologinėmis ligomis, taip pat puikiai tinkantis po įvairių lūžių, kaip koja turi būti iškelta. Vežimėlis yra lengvas, bet tuo pačiu tvirtas ir lengvai manevruojantis, susilanksto.

Maksimali apkrova yra 100 kg

Sėdynės plotis 46 cm

Viso vežimėlio plotis 67,5 cm

Svoris 21 kg

Išduodame dokumentus kompensacijai gauti:

  • Atitikties deklaracija CE
  • Garantija
  • Sąskaita faktūra

Jei reikalingi dokumentai, parašykite užsakymo pastaboje „reikalingi dokumentai kompensacijai Vardas Pavardė (kam priklauso)“.

Norint atgauti pinigus už prekes Jums reikia:

  • Šeimos gydytojo siuntimo
  • Dokumentų iš mūsų (kuriuos pridėsime, jei parašysite pastaboje)
  • Kreiptis į techninės pagalbos neįgaliesiems centrą dėl prekių kompensavimo. Daugiau informacijos rasite www.tpnc.lt

Prekes galite nusipirkti dabar, o siuntimo gydytojos paprašyti vėliau.

 

Pristatymas per 2-4 darbo dienas.

Išvalyti
Peržiūrėti krepšelį

Aprašymas

Kuo šis neįgaliojo vežimėlis skiriasi?

REGULIUOJAMAS – neįgaliųjų vežimėlis turi prailgintą atlošą su funkcija, leidžiančia reguliuoti pasvirimo kampą nuo 0° iki 90°, kas leidžia pacientui išlikti gulimoje ir pusiau gulimoje padėtyje, palengvinant poilsį, priežiūros veiklą ir sumažinant raumenų įtampą.

SAUGUMAS – vežimėlis neįgaliesiems užtikrina patogų ir saugų važiavimą. Jame sumontuoti specialūs neapvirtimo ratai, Velcro užsegama galvos atrama, stabilizuojantys diržai ir prailgintas atlošas.

TIESIA KONSTRUKCIJA – neįgaliojo vežimėlis pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio rėmo, papildomai sustiprinto patvaria, dviguba skersine konstrukcija.

AUKŠTA DARBŲ KOKYBĖ – vežimėlis pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, atsparių taršai ir vandeniui. Pripučiami galiniai ratai užtikrina naudojimo patogumą ant bet kokio paviršiaus.

 

 

Funkcinis neįgaliojo vežimėlis ALH008 1

Papildoma informacija

Sėdimosios dalies plotis

43, 46, 50