-3%

Funkcinė slaugos lova DALI2 + med. čiužinys (komplektas)

940.00

Funkcinė slaugos lova DALI2, tai populiariausia ir perkamiausia slaugos lova sukompektuota su perkamiausiu čiužiniu nuo pragulų atsiradimo G2.

Karpyto paralono čiužinys su medicininiu užvalkalu, užvalkalas nepraleidžia skysčių, bet tuo pačiu pralaidus orui.

Dali2 pilnai elektrinė, pulteliu valdoma funckinė lova. Pulteliu valdosi nugaros atrama, kojų atrama, visas lovos aukštis ir posvyrio kampo funkcija. Komplekte taip pat įeina rankenėlė virš galvos ir šoniniai borteliai iš abiejų pusių, kurie pasikelia ir nusileidžia.

 

Čiužinio matmenys 200x90x12

Slaugos lovos gulimosios dalies matmenys 200×90

 

 

Išduodame dokumentus kompensacijai gauti:

  • Atitikties deklaracija CE
  • Garantija
  • Sąskaita faktūra

 

Pristatymas per 2-4 darbo dienas.

Peržiūrėti krepšelį

Aprašymas

Kokybiška, patikima, ilgaamžė, moderni, atitinkanti aukščiausius higienos standartus ir lengvai prižiūrima naujoji slaugos lova DALI2 – teisingas ir praktiškas pasirinkimas, garantuojantis besinaudojančio lova komfortą, lengvinantis slaugančiojo kasdienybę! Puikus kainos ir kokybės santykis!

DALI2 – standartinė lova (gulimiosios dalies aukštis nuo grindų reguliuojamas 40–80 cm intervale, gulimosios dalies matmenys – 200 x 90 cm). Lovos aukštis, nugaros ir šlaunų atramų kampai reguliuojami elektra. Lova valdoma pulteliu, leidžiančiu blokuoti pasirinktas funkcijas. Dėl ilgo laido pultelį patogu naudoti iš bet kurios lovos pusės. Žemiausia lovos padėtis užtikrina vartotojo saugumą ir mažina kritimo traumų galimybę, o lengvai reguliuojamas lovos aukštis leidžia slaugytojams pasirinkti saugiausią poziciją savo nugarai. Patogi sėdėjimo padėtis lovoje palengvina kvėpavimą ir sumažina plaučių aspiracijos riziką valgio metu.

Maksimali lovos apkrova – 185 kg. Gulimasis paviršius – medinis, sudarytas iš keturių dalių, su laikikliais čiužiniui. Lovos galai pagaminti iš laminuotos medžių drožlių plokštės. Visos medinės dalys – buko spalvos. Atnaujintus 10 cm skersmens lovos ratukus su individualiais stabdžiais, užtikrinančiais stabilią fiksaciją, galima naudoti avint šlepetėmis arba be jų. Galvūgalyje yra specialios kišenės pasikėlimo rankenai įstatyti. Lova komplektuojama su nuleidžiamais mediniais šoniniais turėklais iš abiejų lovos pusių ir pasikėlimo rankena. „Easy click“ sistema – užtikrintas apsauginių turėklų pakėlimas per kelias sekundes!

DĖMESIO. Į komplektą įeina čiužinys pragulų profilaktikai G2 su skyčiams nelaidžiu užvalkalu.