-51%

Masažo ir akupunktūros kilimėlis LOUNGE 80х50

19.00

Masažo ir akupunktūros kilimėlis LOUNGE, 80 x 50 cm dydžio. Jei po sunkios darbo dienos jus vargina nepakeliami skausmai kaklo ir nugaros srityje, trukdantys įprastai gyventi – įsigykite Kuznecovo aplikatorių. Šis masažuoklis jau daugiau kaip 40 metų patvirtina savo veiksmingumą, padėdamas milijonams žmonių visame pasaulyje.

Availability: Neturime Produkto kodas: LS-1000-2 Kategorijos: , , ,

Aprašymas

Jei po sunkios darbo dienos jus vargina nepakeliami skausmai kaklo ir nugaros srityje, trukdantys įprastai gyventi – įsigykite Kuznecovo aplikatorių. Šis masažuoklis jau daugiau kaip 40 metų patvirtina savo veiksmingumą, padėdamas milijonams žmonių visame pasaulyje.

Dygliuotas kilimėlis ir volelis – tai prieinama alternatyva brangioms masažo procedūroms. Kuznecovo aplikatoriaus kaina prieinama kiekvienam, o nauda neliks nepastebėta. Ir svarbiausia – Kuznecovo aplikatorių pakanka nusipirkti tik kartą, o naudositės juo ne vieną dešimtmetį!

Kuznecovo aplikatorius – tai akupresūrinį skausmą malšinanti priemonė, pagaminta iš organinių ir hipo alerginių medžiagų. Ant gaminio esantys dygliai masažuoja skaudamą vietą, tuo pačiu skatina stipresnį kraujo antplūdį, todėl skausmas greitai praeina.

Išsirinkę didelį Kuznecovo masažuoklį, galėsite masažuoti visą kūno paviršių. Ant 165 cm ilgio kilimėlio vienu metu galėsite veiksmingai stimuliuoti nugaros, sėdmenų ir kojų aktyviuosius taškus. Kilimėlis pagamintas iš porolono, apvilkto medvilniniu užvalkalu, ant kurio pritvirtinti iš plastiko pagaminti dygliuoti diskeliai. Šis kilimėlis tiks visiems šeimos nariams, įkraus energija ir suteiks jėgų. Stilingas ir minimalistinis kilimėlio dizainas įsilies į bet kurį interjerą ir ras savo vietą tiek ant grindų, tiek ant jūsų mėgstamiausios sofos.

Dygliuotų Kuznecovo aplikatorių savybės:

Normalizuoja ir gerina miegą;
Atstato organizmo darbingumą po fizinio krūvio;
Mažina raumenų skausmą;
Gerina veninę kraujotaką;
Atstato sąnarių paslankumą, sergant osteoartroze ir artritu;
Padeda, esant nugaros ir stuburo skausmams;
Gali būti naudojamas bendram organizmo tonusui gerinti.